+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Xiaomi Redmi Note 8 Pro - tvrdené sklo 3MK Flexible Glass (452500)

Cena: 12,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

[CZ]

Opravdový tvrďák mezi skly

3MK Flexible Glass na mobil Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Flexibilní sklo pro telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro je vysoce kvalitní sklo - folie od renomovaného výrobce 3MK. Ochranné sklo chrání velmi dobře citlivý displej telefonu před mechanickým poškozením. Díky kombinaci skla a folie získalo flexibilní sklo pro telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro svou pružnost. Ideálně kombinuje vlastnosti, které mají tvrzená ochranná skla na mobily i ochranné folie. Flexibilní sklo je pružné, dá se mírně ohýbat a manipulace s ním je tak velmi bezpečná. Proti klasické ochranné folii je flexibilní sklo daleko tvrdší a poskytuje mnohem vyšší stupeň ochrany. Dosahuje tvrdosti až 7h na Mohsově stupnici. Má příjemné zaoblené hrany. Flexibilní sklo 3MK je opravdu velice tenké. Má pouhých 0,2 mm. Neovlivňuje tak výsledný obraz telefonu. Má přesné výřezy pro selfie kameru a další komponenty na přední straně telefonu Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Hybridní sklo folie 3MK je určeno pro aplikaci na displej smartphonu Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Balení 3MK Flexible Glass obsahuje vše potřebné k dokonalé montáži flexibilního skla na obrazovku mobilu. Výrobce myslí na vše, připravil pro vás ubrousky pro odstranění prachu, polohovací kartičku i kartu pro zamezení nežádoucích bublin.


Ako aplikovať ochranné tvrdené sklo? - Pozrite si tu  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Geis point
1 - 2 pracovné dni 3,39 € 4,39 €

Geis kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.