+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Xiaomi Redmi Go - obal na mobil Crystal Cover - priehľadný (399305)

Cena: 7,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Neviditeľné kryty na mobil Crystal Cover

Kvalitná ochrana

Zaobstarali ste si nový mobil? Má úžasný dizajn a úplne dokonalé telo, že? Lenže stačí telefón zle položiť alebo požičať ho deťom a na tele mobilu sa objaví prvé škrabance. Celé dni je smartphone vystavený najrôznejším vplyvom. A v sekunde môže byť po nádhere. Ideálnym riešením sú neviditeľné kryty na mobil zo série Crystal Cover. Sú vyrobené z veľmi pružného silikónu a z plastu, ktorý dokonale obopne telo vášho nového smartphonu. Púzdra na mobil Etuo Crystal Cover sú vyrobené presne v rozmeroch modelu vášho telefónu. Skvele tak na neho padnú. Nikde neprečnievajú a neprekážajú. Sú úplne priehľadné, teda takmer neviditeľné. Nenaruší dizajn smartphonu, ale budú mu kryť chrbát. Obaly Etuo Crystal Cover majú všetky potrebné otvory pre pripojenie nabíjačky, slúchadiel, vloženie karty alebo napríklad fotografovanie. S plastovým a silikónovým krytom na mobil nie je narušený pôžitok z jeho vychytaných funkcií. Plastické kryty so silikónovými hranami majú veľmi príjemný povrch, ktorý je protišmykový. Dobre padnú do ruky a zmenší riziko vypadnutia vášho nového telefónu z dlane.

Efektné ochrana

Štýlový kryt na mobil

Silikónové a plastické obaly na smartphone patrí k tomu najlepšiemu, čo v našom e-shope Etuo.cz ponúkame. Sú vyrobené z kvalitného TPU a PC materiálu. Sú veľmi flexibilné a odolné. Pomôžu zachovať krásny vzhľad vášho nového telefónu po celú dobu jeho používania. Zároveň chráni váš telefón pred prachom a nečistotami, ktoré ho môžu poškodiť. Plastické kryty Etuo Crystal Cover sú naozaj nenápadnú ochranou. Ich úplne priehľadné telo plní všetky ochranné funkcie kvalitného obalu na telefón. A pritom sú takmer neviditeľné. Nenaruší tak pôvodný dizajn telefónu, ktorý sa vám toľko páči. Aj preto patrí obaly Etuo Crystal Cover medzi najobľúbenejšie kúsky nášho e-shopu. Pri výbere si prosím iba skontrolujte model vášho telefónu.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

GEIS kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.

Kúpiť ako sadu