Wood Case

Obal z kolekcie Wood Case od etuo je vysoko kvalitné ochranné puzdro. Celá séria bola vyrobená z niekoľkých odolných materiálov, ktoré ochránia smartphone pred mnohými poškodeniami a tiež mu dodajú celkom nový vzhľad. Vonkajší povrch zadnej časti je pokrytý tenkou vrstvou dreva s gravúrou alebo bez nej. Brúsené drevo má veľmi špecifickú naturálnu štruktúru, takže každé puzdro kolekcie Wood Case sa bude mierne líšiť.

ŠPECIFIKÁCIA:

Wood Case


Wood Case

VYSOKÁ KVALITA

Púzdro vyrobené z tvrdenej silikónovej gumy, plastovej výstužnej platne, elastickej ochrannej vrstvy z TPU materiálu a lešteného dreva so zreteľnou prírodnou štruktúrou dreva.
Wood Case

PERFEKTNE SEDÍ

Puzdro je vyrobené tak, aby zapasovalo na pre konkrétny model smartfónu, má výrezy na všetkých konektoroch, prekrytia na tlačidlách a výčnelky na silikónových okrajoch.Drevené puzdro na mobil Wood Case je vynikajúcou ochranou smartfónov s netradičným dizajnom. Každé puzdro zo série je prispôsobené konkrétnemu modelu telefónu, vďaka čomu dobre prilieha k jeho telu a na okrajoch neprečnieva. Drevené puzdro, napriek použitým materiálom, významne nerozširuje zariadenie, čo je jeho veľkou výhodou. Materiály sa veľmi ľahko čistia. Vďaka jemným výčnelkom na silikónových okrajoch puzdro naviac nevykĺzne z rúk a dobre sa drží. Celú kolekciu Wood Case tvorí 12 zaujímavých gravírovaných vzorov vyrazených do 4 rôznych druhov dreva.

Celá kolekcia Wood Case je

12

zaujímavých gravírovaných vzorov.

Wood Case

Gravúry sa vyrábajú na doskách zo

4

rôznych druhov dreva.


 

 

ŠABLÓNY PRÍRODNÉ DREVO:


ČEREŠŇA
DUB
JELŠA
ORECH
BUKDIZAJN S GRAVÚROU: