Speakerphony pre hlasný odposluch

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Moderný hands-free sadu do auta

Aj vy žijete v neustálom kolotoči pracovných ciest, dôležitých telefonátov a obchodných jednaní na diaľku? Nešoférujte s telefónom na uchu! Je to nebezpečné a môže vás to stáť omnoho viac, než len tučnú pokutu alebo stratu vodičského preukazu. Stavte radšej na hands-free sadu do auta, ktorá vezme vaše telefonické obchodné jednania na cesty! Je ľahká, malá a veľmi kompaktná. Môžete ju spárovať pomocou technológie bluetooth 3.0 a to hneď s viacerými zariadeniami bez potreby špeciálnej inštalácie do auta. Vodiči, manažéri, podnikatelia, obchodní zástupcovia a všetci, ktorí radi v aute telefonujete, speakerphony sú niečo pre vás - volanie a prijímanie hovorov nebolo nikdy jednoduchšie!

Hands-free hovory v aute aj v kancelárii

Vďaka hands-free sade premeníte svoj smartphone v minúte na špičkové zariadenie pre konferenčné hovory! Špeciálnym držiakom ich prichytíte napríklad na predné tienidlo na mieste šoféra a pomocou bluetooth 3.0 spárujete s vaším smartphonom. Zariadenie je kompatibilné s operačnými systémami Android a iOS. Pokročilé možnosti synchronizácie vám dovolia napojenie na viacero mobilných zariadení.

Najlepšie modely hands-free

Využite možnosť spárovať kontakty, a jedným dotykom odmietnuť hovor alebo spätne vytočiť volané čísla. Zabudovaná výkonná batéria umožňuje dlhotrvajúce fungovanie speakerphonov. Na potrebu nabíjania vás po jej vybití upozorní LED kontrolka. Nabíjacia jednotka do auta je súčasťou balenia zariadenia. Jemný mikrofón dokáže perfektne nasnímať všetky hlasy, ktoré sa do hovoru zapájajú – práve preto sa stane vhodným doplnkom nielen vášho auta, ale aj vašej kancelárie. Umožní vám behom hovorov pracovať na počítači alebo si zapisovať dôležité informácie, ktoré získavate. Do telefonických jednaní môžete zapojiť aj svojich spolupracovníkov a zrýchliť tak firemnú komunikáciu. Buďte efektívni, stavte na svoje pohodlie a bezpečie. V Euto.sk pre vás vyberáme tie najlepšie modely hands-free zariadení s vysokou kvalitou zvuku i príjmu a to za bezkonkurenčné ceny.