Snurky na telefon

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Šnúrka na telefón ako praktický spoločník na každý deň

Premýšľate o tom, ako si zjednodušiť život, keď máte plné ruky práce? Zaveste si svoj mobil na plece, krk alebo ho noste ako crossbody kabelku. To všetko vďaka štýlovým remienkom na smartfón, šnúrkam na telefón a elegantným retiazkam. Tieto doplnky predstavujú jednoduchú, ale veľmi efektívnu cestu, ako odľahčiť rukám. A zároveň vyzerajú absolútne dokonale. Hodia sa hlavne popri zamestnaní, v ktorom musíte byť v teréne, pre ženy, ktoré majú plné ruky práce v domácnosti alebo mnoho povinností okolo starostlivosti o rodinu. Pre ľudí, ktorí nosia ruksaky a nechcú si ich neustále dávať dole z chrbta či pre mladšie ročníky, ktoré chcú medzi priateľmi zažiariť s originálnym doplnkom. V našom e-shope nájdete šnúrku na mobil alebo remienky pre každú príležitosť a každý štýl. Dodávame ich v rôznych farbách, dĺžkach a veľkostiach. Stačí si len nájsť to svoje. Hodila by sa pre vás krátka šnúrka s trendovými korálikmi alebo skôr kožená visačka, vďaka ktorej by ste svoj telefón našli ľahšie v kabelke? Veľmi trendovou záležitosťou sú aj široké textilné šnúry v pastelových farbách, ktoré zvýraznia črty vášho smartfónu alebo farbu obalu. Šnúra na telefón je nevyhnutnosťou taktiež pokiaľ používate vodeodolné obaly na mobil, ktoré by vám mohli vo vode bez prichytenia o zápästie ľahko odplávať. Osobitnou kategóriou sú potom kožené remienky na obal smartfónu. Vďaka nim môžete svoj mobil nosiť ako crossbody kabelku. V okamihu sa tak zmení z kusu elektroniky na elegantný fashion kúsok.

Prívesky na smartfón sú štýlovým doplnkom

Prívesky na telefón neboli ešte nikdy také obľúbené, ako práve teraz. Skvelým módnym doplnkom mnohých influencerov sa totiž stali krátke šnúrky s jasnými farbami plné farebných príveskov alebo korálikov. Prívesok na váš mobil však môže vyzerať aj elegantne. Doprajte si napríklad prívesok s cestovateľským vzorom, začiatočným písmenom mien svojich detí alebo malým fotoaparátom. Môžete zvoliť látkovú šnúrku, kovové prevedenie alebo veľmi odolné vlákna, ktoré vydržia aj niekoľko rokov bez ujmy.

Šnúrky na telefón prinášajú množstvo výhod

Zmizol vám už niekedy telefón bez toho, aby ste o tom vedeli? Potom ste ho určite nemali pripevnený na šnúrke. Pokiaľ totiž telefón pri nákupe či vchádzaní do autobusu či v preplnenej električke bezpečne visí za šnúrku na vašom krku, môžete v pokoji fungovať bez obáv z jeho odcudzenia. So šnúrkou na telefón môžete taktiež zabudnúť na vyduté vrecká nohavíc alebo širšie strihy kvôli pohodliu. Užívajte si pocit pohody bez toho, aby vás v pohybe obmedzoval veľký telefón v obtiahnutých džínsach. Navyše je bežné, že nám telefón pri chôdzi alebo iných aktivitách vypadne z ruky alebo vrecka. Ak sa tak stane, je pravdepodobné, že sa poškodí. Je to potom vždy nepríjemná strata, pretože sme nútení znášať náklady na opravu alebo kúpu nového. So šnúrkou na krk je telefón vždy v poriadku a v bezpečí. Uľahčí vám hľadanie svojho zariadenia v taške, preplnenej kabelke alebo všade tam, kam si mobil založíte. Látkové šnúrky majú obrovskú výhodu v tom, že ich môžete kedykoľvek oprať v prípade znečistenia, silikónové šnúrky zas jednoducho očistíte vlhkou handričkou alebo dezinfekčným gélom. Všetky šnúrky na telefón z nášho e-shopu sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou o kvalitu materiálov a estetický dizajn. Veľmi jednoducho sa aplikujú na telefón a takisto jednoducho sa z neho skladajú. Dodávame ich v originálnom balení so všetkým potrebným doplnkovým príslušenstvom. Kúpte ich pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych. Veľmi originálne sú aj ladiace šnúrky pre najlepších priateľov alebo zaľúbený pár. Ozdobte s nimi aj vy svoj telefón, spravte si z nich trendy doplnok alebo šnúrky na mobil využívajte ako čisto praktického pomocníka. Len pozor, po niekoľkých týždňoch používania si na nich tak zvyknete, že už sa vám nebude chcieť mobil bez nich ani používať.