Ochranné fólie a tvrdené sklá pre ZTE Blade V10 Vita 

(Počet produktov: 2)
Sort
Štandardné triedenie
Od najnovších
Od najlacnejších
Od najdrahšieho
Najpredávanejšie
Sale
ZTE Blade V10 Vita - ochranná fólia na displej

Basic

ZTE Blade V10 Vita - ochranná fólia na displej

Znížená cena 4,17 € Bežná cena 4,90 €
ZTE Blade V10 Vita - tvrdené sklo 9H

Basic

ZTE Blade V10 Vita - tvrdené sklo 9H

Znížená cena 8,42 € Bežná cena 9,90 €
 

Bezpečný displej znamená dlhú výdrž telefónu

Displej je paradoxne tou najpoužívanejšou ale taktiež najzraniteľnejšou časťou každého smartfónu. Aj keď sa výrobcovia snažia vyrábať ich čím ďalej tým odolnejšie, ešte stále sa to celkom nedarí. Preto je dôležité, aby sa každý vlastník smartfónu o ochranu obrazovky zaslúžil aj samostatne. Najlepšou možnosťou, ako sa vyhnúť neočakávaným situáciám, je zaobstarať si ochranné príslušenstvo v podobe flexibilnej fólie alebo tvrdeného skla.

Displej pod sklom alebo fóliou ako v bavlnke

Ochranné doplnky na displeje, ktoré nájdete v našom e-shope, sú 100% transparentné a zachovávajú všetky dotykové vlastnosti obrazovky. Nie sú hrubšie ako pol milimetra, takže v ideálnom prípade ich na displeji ani nezaznamenáte. Naviac mu nepridajú žiadnu váhu a vďaka oleofóbnej vrstve budú príjemne odpudzovať vlhkosť, nečistoty ale aj mastné odtlačky prstov. Vrchná vrstva vykúzli veľmi príjemný povrch, na ktorom sa ľahko kĺžu prsty a narábanie s telefónom je tak veľmi príjemnou záležitosťou. Tvrdené sklá sú o niečo odolnejšie ako ochranné fólie, na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú až stupeň 9H z celkových 10. Odolajú tak aj následkom pádov z vyššej výšky alebo poškriabaniu ostrými predmetmi. Fólie na druhú stranu ochránia vás displej pri bežnom používaní.

Slušný telefón pre každého užívateľa

Telefón Blade V10 Vita od čínskeho výrobcu ZTE je nestojí mnoho, ale prinesie vám relatívne slušné výkony. Každého používateľa iste zaujme často aktualizovaný svieži operačný program Android 9.0 Pie ale aj jasný 6,26-palcový displej a atraktívny a moderný dizajn. Tento model vám ponúkne aj duálny fotoaparát a kvalitnú selfie kameru. Kapacita batérie 3 200 mAh vám pri štandardnom používaní vydrží deň až dva a model opätovne dosť rýchlo nabijete, takže sa nemusíte báť „telefonických vápadkov“. Aj keď je model Blade V10 Vita vyrobený poväčšine z plastov, je kvalitný a vydrží toho dosť. Nájdete ho v niekoľkých farebných verziách, ako sú čierna, zelená a modrá.