Ochranné fólie a tvrdené sklá pre ZTE

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily ZTE

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho prístroja ZTE naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Prečo chrániť tento telefón ZTE ochranným sklom či fóliou?

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu ZTE, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta. Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólie na displej mobilu zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma ZTE vôbec zač?

ZTE je jedna z veľkých čínskych technologických spoločností, ktorá sa okrem výroby smartphonov zaoberá tiež výstavbou telekomunikačnej infraštruktúry pre káblové aj bezdrôtové počítačové siete, pevné aj mobilné telefónne siete, video konferencie, optický prenos signálov a podobne. Do jej portfólia patrí tiež značka Nubia, ktoré sa darí dobývať európsky trh. Celosvetovo ZTE teraz patrí 5. pozícia najväčšieho celosvetového dodávateľa mobilných telefónov. Spoločnosť bola založená roku 1985 a dnes patrí k najväčším v Číne, jej sídlo sa nachádza v Šen-čene. V roku 2005 bola založená pobočka firmy v SR a jej pobočky sú aj v ďalších krajinách. V roku 2011 zamestnávala ZTE okolo 70 000 ľudí. Spoločnosť ZTE zriadila niekoľko výskumných a vývojových pracovísk v Číne, USA, Francúzsku, Švédsku, Indii a Pakistane. ZTE spolupracuje s viac ako 500 operátorov vo viac ako 120 krajinách sveta. V poslednom období ZTE žne úspechy v predajoch smartphonov s operačným systémom Android (napr. ZTE Blade, ZTE Skate, ZTE Racer II).