Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólie a tvrdené sklá na smartfón Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Poďme sa o ochrane našich telefónov rozprávať narovinu a priznajme si, že sa k našim smartfónom nesprávame vždy najlepšie. Začať môžeme pri ich častom ostriekaní vodou alebo kávou, pokračovať môžeme ich pohadzovaním do tašky alebo do vrecák plných mincí či iných ostrých predmetov a skončíme pri pádoch na tvrdé povrchy z vysokej výšky. Pozná to predsa každý z nás. Preto je v dnešnej dobe absolútnou nutnosťou nemyslieť len na obal zadnej časti telefónu avšak aj jeho displeja. Ponúkame vám preto možnosť vybrať si medzi ochrannými doplnkami v podobe ochranných fólií a tvrdených skiel. Nerozhodujte sa však len na základe prvého dojmu a ceny, ale dajte aj na fakty a svoj životný štýl.

Užívajte si výhody ochranných doplnkov

Pokiaľ žijete rýchlym životným tempom, svoj telefón máte neustále pri sebe a občas si ho požičiavajú aj najmenší členovia vašej domácnosti, mali by ste si pre ochranu displeja zvoliť tvrdené sklo. To totiž uchráni vašu obrazovku aj pred najhrubším mechanickým poškodením spôsobeným pádmi alebo poškriabaním ostrými predmetmi. Na druhú stranu ak používate telefón len sporadicky alebo ho navyše nosíte v tvrdom obale s ochranou prednej časti, ideálna pre vás bude ochranná fólia. Tá poskytne bezpečnie predbežným poškodením, vlhkosťou či mastnými odtlačkami prstov. Nech už sa rozhodnete akokolvek, v našom e-shope si vždy vyberiete presne podľa vašich predstáv.  

Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Hľadáte bezkonkurenčný telefón, ktorý vám ponúka zároveň naozaj príjemnú cenu a neuveriteľne rýchlu 5G pripojiteľnosť? Potom siahnite po modeli Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Okrem prepracovaného 6,53 - palcového Full HD+ displeja s obnovovacou frekvenciou 60 Hz vám ponúka aj kruhový modul na zadnej strane s trojicou fotoaparátov s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx a dvojicou senzorov pre snímanie hĺbky a tvorbu makro snímok. Užijete si s ním aj príjemný dizajn a prepracované duálne stereo.