Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 9S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja až na prvom mieste

Ak ste sa rozhodli pátrať na našich stránkach po ochranných fóliách a tvrdených sklách, asi viete, že sú pre váš mobil kľúčovým doplnkom v dosiahnutí jeho bezpečnosti. A nemýlite sa. Okrem toho, že displeju dodávajú omnoho „hladší vzhľad“ sú príjemné na dotyk a ochránia váš displej pre škrabancami, pádmi aj iným poškodením. Sú naviac vodeodolné a oleofóbne, takže na svojej obrazovke nebudete zanechávať mastné odtlačky prstov a ani ďalšie nečistoty.

Ochranná fólia alebo tvrdené sklo na Xiaomi Redmi Note 9S?

Pýtate sa, ako vybrať medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou na Xiaomi smartfón? Všetko záleží na vašom životnom štýle. Ak telefón beriete do extrémnejších podmienok, na športy alebo ho máte neustále pri sebe, odporúčame vám pevnejšie ochranné sklo. Ak vám s ním totiž smartfón spadne na zem, nič sa nedeje. V tomto prípade sklo absorbuje energiu nárazu a roztriešti sa namiesto toho, aby sa akokoľvek poškodil váš displej. Je však potrebné myslieť na to, že v rozbitom stave už obrazovku neochráni, preto ho čo najskôr vymeňte za nový kus. Naopak ak preferujete pokojnejší spôsob života alebo so sebou telefón tak často nenosíte, bohato si vystačíte s ochrannou fóliou.

Švihák medzi mobilmi: Xiaomi Redmi Note 9S

Prenikavý displej, moderný dizajn, batéria s výdržou až dva dni a skvelý fotoaparát. To všetko vám ponúkne model smartfónu Xiaomi Redmi Note 9S naviac za veľmi priaznivú cenu. Pri tomto telefóne si môžete vybrať presne to, čo chcete. Napríklad základnú verziu so 4 GB operačnej pamäte a 64 GB interného úložiska alebo pokročilú 6 GB verziu so 128 GB internej pamäte. Telefón vám vďaka výkonnej batérii vydrží aj bez nabíjania celé dva dni a naviac ponúka aj skvelý 48 MPx fotoaparát so štyrmi špecializovanými snímačmi. Nechajte sa zlákať jeho sexy krivkami a hlavne nezabudnite na tú najlepšiu ochranu jeho displeja.