Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Displej vášho Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max pod ochranou

V dnešnej uponáhľanej dobe sú ochranné prvky absolútnou samozrejmosťou. A platí to aj pre ochranné fólie a tvrdené sklá na Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max. Dokážu totiž zabrániť poškodeniu displeja pred ostrými predmetmi, nečistotami či vlhkosťou až o 90 % účinnejšie, ako keby ste ich na telefón neprilepili. Sú navrhnuté presne na váš typ telefónu, a tak sa prispôsobia jeho tvaru, veľkosti, povrchu aj špecifickým výrezom. Keďže majú tieto ochranné prvky hrúbku len do 0,33 mm, ich prítomnosť na telefóne rýchlo prestanete vnímať a budete si iba užívať jemný povrch a pocit bezpečia.

Ochrana obrazovky? Len s fóliou alebo tvrdeným sklom!

Ako si však medzi fóliou a sklom vybrať? Je to celkom jednoduché. Temperované sklo je určené pre ľudí vyznávajúcich aktívny životný štýl, ktorí svoj telefón často berú do prírody alebo s ním športujú. Fólie sú skvelým riešením, ak ste na svoj telefón naopak opatrní a nevystavujete ho častému používaniu či väčšiemu riziku pádu a poškodenia. Fólia je taktiež vhodná, ak ste kúpili starší telefón, na ktorom už vidieť mierne poškodenia a priali by ste si ich zjednotiť s ostatným povrchom. Vďaka vysokej flexibilite a schopnosti vypĺňať nerovnosti to ochranná fólia dokáže veľmi jednoducho.

Maximálny profík Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Výkon, ktorý vám poskytne telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, sa bude hodiť každému milovníkovi mobilných hier. Okrem pohotového prenosu totiž smartfón vydrží vďaka silnej 5 020 mAh batérii až 14 hodín intenzívneho používania bez potreby nabíjania. Novinkou je taktiež senzor odtlačkov prstu na bočnej strane zariadenia, ktoré vám umožní pohodlne odomknúť obrazovku aj vo vrecku alebo v kabelke. Profesionálny fotoaparát so štyrmi objektívmi a selfie kamerou so zabudovaným nočným režimom či moderný dizajn displeja aj celého zariadenia sú potom už len čerešničkou na torte.