Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana, ktorá vás nesklame

Chráňte svoj displej veľmi sofistikovane a nenútene. Tak, ako pravý profesionál. Ochranné fólie ani tvrdené sklá na Xiaomi Redmi Note 9 Pro pôsobia ako tajní agenti. Nebudú takmer vôbec viditeľné vďaka tomu, že dosahujú hrúbky len do 0,33 mm. Preto si ich po pár hodinách celkom prestanete všímať a v ideálnom prípade vôbec nebudete vedieť o ich existencii. Sú tichým ochranným štítom, ktorý sa vám však bude neskutočne hodiť v prípadoch poškodenia alebo nemilých prekvapení v podobe oškretí a pádov. Myslíte však na nich včas, pretože vám dokážu ušetriť mnoho starostí, času a hlavne peňazí.

Fólie a sklá na Xiaomi Redmi Note 9 Pro sú správna voľba

Čo si vyberiete záleží na tom, akú ochranu preferujete. Ak vám ide hlavne o zachovanie pôvodného designu telefónu bez akýchkoľvek prídavkov a svoj displej si prajete chrániť pred bežnými nečistotami a odrením, celkom vám bude stačiť ochranná fólia. Pokiaľ však žijete „divokejším“ životným štýlom a telefón vám častejšie padá alebo sa poškodzuje, stavte na tvrdené sklo. Tvrdšiu konzistenciu majú okrem neho totiž len diamanty. Dokazuje to aj jeho umiestnenie na 9. z 10 priečok Mohsovej stupnice tvrdosti. Tvrdené sklo je teda veľmi ťažké poškodiť a čo sa týka displeja pod ním, to je takmer nemožné.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro na slnko aj do dažďa

Telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro je pre vás ako stavaný pokiaľ milujete kvalitné fotoaparáty, silný výkon a maximálne bezpečie. Je totiž chránený technológiou Splash-proof, ktorá ho ochráni pred pôsobením vlhkosti, ako je napríklad špliechanie vodou či jeho poliatie čajom alebo kávou. 48 MPx fotoaparát obsahuje 4 objektívy, 48 MPx primárnu kameru, 8 MPx ultraširokú šošovku pre skvelé zachytenie priestoru, 5 MPx makro kameru na tie najmenšie detaily a 2 MPx hĺbkový senzor pre realistickejšie zábery a s portrétovým módom. Aj vy ho teraz máte chuť vyskúšať?