Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 9

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na Xiaomi Redmi Note 9

Zachovajte si svoj telefón Xiaomi Redmi Note 9 v top stave bez poškodení a objednajte si svoju fóliu alebo tvrdené sklo na displej! Ochranné fólie a tvrdené sklá dokážu váš smartfón ochrániť nielen pred mechanickým poškodením pádom alebo ostrým predmetom ako je hrot noža či kľúče, ale tiež pred vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Perfektne sadnú na váš Xiaomi Redmi Note 9 či už svojou veľkosťou alebo presnými výrezmi. Fólie a tvrdené sklá sú tenké, transparentné a pritom 100 % zachovávajú dotykové vlastnosti obrazovky. Na dotyk pôsobia veľmi príjemne, a tak si nový pocit pod prstami okamžite zamilujete.

Ako si vybrať medzi sklom a fóliou?

Naši zákazníci často premýšľajú nad tým, či si radšej zvoliť ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo. Pre bežnú ochranu vám celkom postačí aj ochranná fólia, ktorú je najlepšie skombinovať s odolným knižkovým alebo flipovým obalom. Ten totiž displej ochráni od najtvrdších vplyvov. Na druhú stranu tvrdené sklo je vhodné použiť aj bez krytu, prípadne so silikónovým obalom chrániacim pokojne len zadnú a bočné strany telefónu. Je totiž vyrobený zo špeciálne tvrdených materiálov, ktoré sú jedny z najodolnejších na svete. Aj pokiaľ vám telefón spadne z vyššej výšky na tvrdú zem, nemusíte sa obávať, váš displej ostane s tvrdeným sklom celkom ako nový po celé mesiace a roky.

Všetko v jednom: Xiaomi Redmi Note 9

Používajte svoj Xiaomi Redmi Note 9 ako účinný skener, fotoaparát, hraciu konzolu, kameru či prehrávač videí a fotografií. Všetko to zvládne s obdivuhodnou rýchlosťou a ľahkosťou. Je vybavený 5 000 mAh batériou, ktorá vydrží bez nabíjania celé dni a tak váš výkon potiahne bez problémov. Naviac si s ním užijete čistý obraz so 6,53-palcovým Full HD doplneným o sklo novej generácie Gorilla Glass 5 pre nižšie riziko poškodenia. Už aj vy súhlasíte, že tento telefón môže byť vašim spoľahlivým partnerom?