Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberáme ochranné sklo alebo fóliu na displej

Pri výbere fólie či tvrdeného skla si dajte záležať na tom, aby ste si vybrali model, ktorý bude presne zodpovedať vášmu zariadeniu. Vo vrchnej časti nášho vyhľadávača nájdete boxy, do ktorých si pozorne vyplňte názov svojho telefónu a jeho model. Tvrdené sklá a fólie na displeje sú totižto navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobili aj najmenším detailom zariadenia od prednej kamery cez výrez na reproduktor či ovládacie tlačidlá. Neobmedzujú pritom nijako funkčnosť zariadenia, ktorá ostáva 100% zachovaná. Jediné, podľa čoho spoznáte, že na telefóne je nalepená fólia či sklo, je drobunký výstupok na okraji telefónu.

Sklá sú tvrdšie ako fólie

Pri rozhodnutí o ochrane displeja treba vždy zvážiť cenu aj požadovanú výkonnosť ochrany. Zatiaľ čo fólia je lacnejším variantom, môže sa stať, že neodolá ťažkým nárazom z veľkej výšky. Jej tvrdosť totiž dosahuje len 3. stupeň na Mohsovej stupnici tvrdosti z možných desiatich. Naopak je veľmi flexibilná a tak dokáže vyhladiť už existujúce nerovnosti obrazovky. Pri temperovanom skle jednáme s odolným materiálom so stupňom 9H na tej istej stupnici. Toto sklo síce je o čosi drahšie, ale vydrží takmer akékoľvek zachádzanie, pády aj kontakt s ostrými predmetmi bez poškodenia obrazovky.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro pre naozajstných hráčov

Milujete hranie hier a od svojho telefónu vyžadujete, aby s vami držal krok? Potom bude pre vás model Xiaomi Redmi Note 8 Pro tým správnym spoločníkom. Pri hraní náročnejších hier totiž dokáže využívať špeciálny režim Game Turbo, a tým sústredí celý výkon len na danú hru. Vďaka tomu hry nesekajú a sú naozaj plynulé. Okrem toho výnimočná 4 500 mAh batéria vám vydrží pri bežnom používaní až 2,5 dňa, pri intenzívnom asi 1,5 dňa. Telefón okrem toho sníma nadpriemerné fotografie aj vďaka 64 MPx fotoaparátu. Máte s ním možnosť natáčať 4K video a nezastaví sa ani pred dobrými fotografiami pri horšom osvetlení.