Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi Note 6 Pro je veľký pomocník

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 6 Pro a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Displej svojho telefónu môžete chrániť mnohými tvrdenými sklami a ochrannými fóliami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných ochranných skiel a fólií, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť displej vášho mobilu pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. S krytom od nás bude váš telefón Redmi Note 6 Pro zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Xiaomi Redmi Note 6 Pro pred zničením?

Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Xioami Redmi Note 6 Pro, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Informácie o telefóne Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Telefóny z radu Redmi Note patrí k najpredávanejším mobilom vôbec a model Xiaomi Redmi Note 6 Pro má našliapnuté k rovnakému osudu. Chváli sa skvelým displejom, výborným výkonom, dobrou výdržou batérie, luxusným farebným telom a skvelým fotoaparátom vzadu i vpredu. Telefón prichádza v niekoľkých farebných variantoch, čo vám dáva možnosť vybrať si taký odtieň, ktorý najlepšie sedí k vám a vašej osobnosti. V žiarivých farbách však uvidíte nielen mobil, ale aj všetky fotky, ktoré s ním zaobstaráte. 12Mpx duálny zadný fotoaparát vytvára nádherné obrázky. Aj predný fotoaparát nie je vôbec na zahodenie, má 20 + 2 Mpx. Telefón má osemjadrový procesor, 64 GB pamäte, ktorú možno navýšiť pamäťovou kartou do 128 GB, a 4 GB operačnej pamäte. Na tomto hardvéru beží najnovšie Android 8.1 s MIUI 9. HW a SW spolu vytvára dokonalú symbiózu, telefón beží plynule, takže vás nebudú trápiť žiadne záseky a spomalenie pri používaní. 6,2palcový IPS displej je vykonaný takmer cez celú čelnú stranu.