Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 5

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi Note 5 je veľký pomocník

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 5 a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Displej svojho telefónu môžete chrániť mnohými tvrdenými sklami a ochrannými fóliami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných ochranných skiel a fólií, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť displej vášho mobilu pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. S krytom od nás bude váš telefón Xiaomi Redmi Note 5 zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Xiaomi Redmi Note 5 pred zničením?

Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Xiaomi Redmi Note 5, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Informácie o telefóne Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 5 je jeden z najdostupnejších 4G telefónov s plnou podporou LTE pásom na trhu. Obsahuje päťpalcový HD displej, 4+64 GB pamäte, batériu s kapacitou 3 000 mAh a hlavné 13Mpx fotoaparát, ktorý na robenie momentiek bude stačiť. Redmi Note 5 boduje vynikajúcou výbavou a fantastickou cenou. Ostatne, posúďte sami. Telefón ponúkne 5,99" IPS displej s dostatočne jemným Full HD+ rozlíšením a pekným podaním farieb zo všetkých uhlov. Výkon má pod palcom osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 636 a ruku k dielu prikladajú tiež 4 GB operačnej pamäti. Samozrejmosťou je podpora všetkých slovenských LTE frekvencií, aby ste si mohli užívať surfovanie na najrýchlejšom mobilnom internete v sieti akéhokoľvek operátora. Vďaka funkcii Dual SIM navyše do telefónu pohodlne vložíte dve SIM karty naraz. Redmi Note 5 poteší aj vášnivých fotografov, ktorým poskytne pokročilý 12+5Mpx fotoaparát a 64GB priestor pre ukladanie dát. Radosť vám tiež urobí jednoduché ovládanie, ktoré zaisťuje vychytané užívateľské rozhranie MIUI integrované v systéme Android 7.1.