Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Note 4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi Note 4 je veľký pomocník

Pre ochranu displeje mobilného telefónu Xiaomi Redmi Note 4 ponúkame kvalitné odolné tvrdené sklá a ochranné fólie. Každý kryt je originál z odolného materiálu. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Xiaomi Redmi Note 4, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Xiaomi Redmi Note 4 pred zničením?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Xiaomi Redmi Note 4. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Informácie o telefóne Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4 je smartphone s nekompromisným výkonom a výbavou. Do 8,4mm tenkého tela sa výrobcovi podarilo vtesnať množstvo tých najpokročilejších funkcií. Unikátne telo je zhotovené z kovu a nedáva priestor žiadnym pochybnostiam. Tešiť sa môžete na podporu rýchlych dát (LTE), Dual SIM a výkonný osemjadrový procesor. Priestranný 5,5" displej s FULL HD rozlíšením predstavuje skvelú pracovnú plochu. Vďaka technológii IPS ponúkne zobrazovacia plocha široké pozorovacie uhly. Tvrdené sklo displeja je zbrúsené pre jednoduchšie používanie a krajší dizajn. O skvelý výkon smartphonu sa stará kombinácia osemjadrového procesora Qualcomm Snapdragon 625 s čipom MediaTek Helio X20 a 3GB operačnej pamäte. Procesor je nielen výkonný, ale aj energeticky úsporný. v prístroji je nainštalovaný operačný systém Google Android vo verzii 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI v7. 13Mpx fotoaparát vytvorí skvelé snímky tiež za horšieho osvetlenia. Iste oceníte aj automatické ostrenie a LED blesk. Pre videohovory a selfie snímky je pripravená 5Mpx predná kamera.