Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi Go

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie ako jednoduchá ochrana

Ak sa rozhodujete pre ochranu svojej obrazovky, mali by ste sa s týmto rozhodnutím poponáhľať. Na vašom telefóne sa totiž miniatúrne škrabance, odreniny a nečistoty hromadia každým dňom. Preto urobíte najlepšie, ak si zaobstaráte ochranné príslušenstvo čo možno najskôr. Na výber máte na trhu z niekoľkých možností: zakúpiť si môžete ochranné fólie alebo temperované sklá. Oboje sú skvelým riešením pri zachovaní hodnoty vášho zariadenia a naviac ich povrchovú upravu si zamilujete na prvý dotyk! Ochranné fólie dokážu vyplniť už existujúce nerovnosti a zjednotiť tak opticky obrazovku vášho zariadenia. Nepredstavujú však tú najvyššiu možnú ochranu obrazovky a hodia sa skôr ku kvalitným knižkovým či flipovým puzdrám, ktoré už majú ochranné výklopné krídlo displeja.

Temperované sklá sú odolnejšie a dlhšie vydržia

Na druhú stranu, ak si predstavujete odolnejšiu ochranu, ktorá toho vydrží viac, určite stavte na temperované sklá! Tie sú totiž vytvrdené špeciálnou metódou výroby: kalením na viac, ako 600 stupňov, pričom ich vonkajšia vrstva sa ochladí, ale vnútorná ostáva teplá. Získavajú tak omnoho pôsobivejšie vlastnosti a vyššiu tvrdosť. Konkrétna tvrdosť je v tomto prípade 9 stupňov z 10 na Mohsovej stupnici tvrdosti, čo predstavuje pôsobivú ochranu. Môžete tak po nich škriabať ostrými predmetmi alebo s nimi nechať mobil aj spadnúť a porušenie displeja by vám hroziť určite nemalo. Jedná sa o spoľahlivú ochranu,

Moderný smartfón Xiaomi Redmi Go za férové ceny

Mnoho používateľov sa zhodne, že Xiaomi Redmi Go zaujme hneď na prvý pohľad. Hlavne svojou farebnosťou, atraktívnemu designu a modernému prevedeniu blízkemu hlavne mladšej vekovej kategórií. Tento Xiaomi model obsahuje užívateľsky prijateľské prostredie, žiarivý displej, dobrú výdrž batérie a hlavne perfektnú cenu dosiahnutú bez väčších ústupkov. Príjemné používanie a dlhú výdrž telefónu s ním dosiahnete aj vďaka kvalitným obalom či ochranným fóliám a sklám na displej.