Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi 9

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné príslušenstvo na Xiaomi Redmi 9

Premýšľali ste už niekedy nad tým, že vás nebaví neustále kontrolovať, či náhodou na displeji vášho telefónu Xiaomi Redmi 9 nemáte ďalší škrabanec, odreninu alebo vryp? Ak ste jedným z tých, ktorí si chcú byť jednoducho istí bezpečnosťou svojej obrazovky, spoľahnite sa na ochranné príslušenstvo v podobe ochranných fólií a tvrdených skiel. Títo pomocníci majú plne transparentné spracovanie a a sú hrubé len 0,4 mm, takže ich na telefóne o chvíľu prestanete celkom vnímať. Oceníte ich až v momente, kedy vám telefón spadne na tvrdý povrch alebo sa dostane do jedného vrecka s kľúčmi a pod sklom alebo fóliou zostane celkom nepoškodený, presne ako v deň, keď ste si ho kúpili.   

Temperované sklá a ochranné fólie na váš telefón

Ochranné doplnky si vyberajte podľa toho, akú silnú potrebuje vaša obrazovka ochranu. Ak chcete 100% istotu, zvoľte si temperované sklo. Na Mohsovej stupnici dosahuje tvrdosti 9 z 10 stupňov, čo je naozaj silná ochrana. Je odolné aj voči pádom z vysokej výšky alebo pôsobeniu tvrdých predmetov. Naopak flexibilná fólia sa dokáže prispôsobiť povrchu obrazovky a zakryť tak aj už existujúce nerovnosti. Ochráni váš displej pred nečistotami, prachom ale aj základným poškodením.     

Xiaomi Redmi 9 je skvelá voľba!

Máte chuť na našliapaný telefón, ktorý skvele vyzerá, zabaví vás a naviac obsahuje skvelé funkcie, ktoré vám uľahčia život? Potom určite siahnite po modeli Redmi 9 od rokmi overeného čínskeho výrobcu elektroniky Xiaomi. Tento telefón vám prinesie skvelú výdrž až 19 hodín neustáleho telefonovania vďaka batérii s kapacitou 5 020 mAh či perfektné zábery vďaka kvalitnému fotoaparátu. To všetko zabalené v modernom dizajne doplnenom o 6,53-palcový Full HD+ displej. Rýchlosť vašich hier a ďalších programov zabezpečuje aj prelomový Helio G80 procesor. Tak čo, už ste sa rozhodli, či bude pre vás Xiaomi Redmi 9 ten pravý?