Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi 7

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Na ochranu sa oplatí myslieť: Xiaomi Redmi 7

Ochranu displeja už v dnešných dňoch podceňuje len málokto. Je totiž veľmi dôležitá, pokiaľ ste do svojho telefónu niečo investovali a radi by ste zachovali jeho hodnotu čo možno najdlhšie. Ak totiž vyberiete kvalitnú ochranu, môže sa vám stať, že po dvoch rokoch ju odlepíte od displeja a zistíte, že je jednoducho ako nový – pripravený na výhodný predaj alebo slúžiť vám ako doterajšiemu majiteľovi bez problémov aj naďalej. Je potom len na vás, aké doplnky si vyberiete.

Ochranná fólia alebo tvrdené sklo: ako si vybrať - Redmi 7

Ako u každého produktu záleží aj u ochranného príslušenstva na tom, čo chcete a hlavne čo potrebujete. Žijete v rýchlom tempe, na cestách, neustále zahltený aktivitami či koníčkami? Tak potom bude pre vás tým pravým tvrdené sklo na displej 5D. Ide o prémiový produkt, ktorý vám poskytne maximálnu ochranu deviateho stupňa Mohsovej stupnice tvrdosti. Dokáže tak odolať takmer každému pádu či poškodeniu ostrým predmetom. Je špeciálne vyrobený presne pre smartfón Xiaomi Redmi 7 a prispôsobuje sa mu nielen výrezmi, ale aj farebným orámovaním a zakrivením. Pokiaľ však už máte telefón obalený v knižkovom obale s ochranou displeja pred pádmi a ďalším poškodením, pokojne sa zamerajte na ochrannú fóliu, ktorá váš telefón krásne vyhladí a poskytne základnú ochranu.

Xiaomi Redmi 7 je skvelou voľbou

Super cena, početné funkcie, moderný displej a štýlové prevedenie. Xiaomi Redmi 7 asi nemôže byť telefónom, s ktorým by ste šliapli vedľa. Má hneď niekoľko výhod, ktoré u telefónu ocení väčšina používateľov: jeho batéria sa vyznačuje dlhou výdržou, procesor zas slušným výkonom a telefón aj napriek čínskemu výrobcovi dobrou celkovou kvalitou. Je tým pravým pre každého, kto chce získať dobrý pomer ceny a služby. Naviac si s ním užijete dobrý zvuk reproduktorov i rýchle snímanie odtlačkov prstov či slušný fotoaparát. Redmi 7 dokáže upútať aj designom, ktorý je moderný, avšak trochu zaostáva za konkurenciou s veľkými a pôsobivými displejmi.