Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi 6

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi 6 je veľký pomocník

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť displej svojho telefónu Xiaomi Redmi 6. U nás nájdete len kvalitné sklá a fólie, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia displej vášho smartphonu. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. S krytom od nás bude váš telefón Xiaomi Redmi 6 zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Xiaomi Redmi 6 pred zničením?

S kvalitnými a lacnými sklami a fóliami na displej mobilu Xiaomi Redmi 6 bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Informácie o telefóne Xiaomi Redmi 6

Xiaomi Redmi 6 má obrazovku s uhlopriečkou 5,45 palca a rozlíšením HD+ a batériu s kapacitou 3000 mAh. Obrazovka je obklopená pomerne širokými rámčeky a okolo nej sa tiahne úzky čierny okraj. Pod displejom nie sú žiadne tlačidlá (navigácia je na obrazovke) a nad ním môžete vidieť: prednú kameru, senzory, hovoriace reproduktor a bielu oznamovacej diódu. Telefón je uzavretý v plastovom puzdre, ktoré na pohľad pripomína kov. Všeobecná kvalita spracovania a použité materiály nevyvolávajú žiadne pochybnosti. Telefón sa ovláda cez operačný systém Android 8.1 Oreo s nadstavbou MIUI 9. Xiaomi Redmi 6 má duálny fotoaparát s rozlíšením 12 Mpix a 5 Mpix senzorom s funkciou AI Beauty. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená na chrbte. Použitý procesor MediaTek Helio P22 s ôsmimi jadrami je k dispozícii v kombinácii s pamäťou 3 GB alebo 4 GB RAM. V prípade priestoru pre dáta existujú tiež dve možnosti (32 GB alebo 64 GB). Samozrejmosťou je aj čítačka kariet microSD.