Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi 4X

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Xiaomi Redmi 4X je veľký pomocník

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón Xiaomi Redmi 4X a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Displej svojho telefónu môžete chrániť mnohými tvrdenými sklami a ochrannými fóliami z našej ponuky. Máme bohatú ponuku odolných ochranných skiel a fólií, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť displej vášho mobilu pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. S krytom od nás bude váš telefón Xiaomi Redmi 4X zaručene cool.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Xiaomi Redmi 4X pred zničením?

Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Xiaomi Redmi 4X, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Informácie o telefóne Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi 4X prichádza s vylepšenou konštrukciou, modernejším hardvérom a stále si so sebou nesie špičkový displej, výborný fotoaparát, čítačku odtlačkov prstov či skvelú výdrž na jedno nabitie. Tešiť sa môžete na podporu rýchlych dát (LTE), Dual SIM a výkonný osemjadrový procesor. Priestranný 5“ displej s HD rozlíšením predstavuje skvelú pracovnú plochu. Vďaka technológii IPS ponúkne zobrazovacia plocha široké pozorovacie uhly. Tvrdené sklo displeja je zbrúsenie pre jednoduchšie používanie a krajší dizajn. Smartphone ponúka výkonný osemjadrový čip Qualcomm Snapdragon 435, ktorý je navyše doplnený 3GB RAM pamätí. Vďaka tejto kombinácii si môžete užiť bleskový chod systému aj náročnejšie hry. Úložisko pre dáta, ktoré ponúkne 32 GB, možno ešte rozšíriť o pamäťovú kartu až do veľkosti 128 GB. 13Mpx fotoaparát vytvorí skvelé snímky tiež za horšieho osvetlenia. Iste oceníte aj automatické zaostrovanie a LED blesk. Pre videohovory a selfie snímky je pripravená 5Mpx predná kamera. Tiež po stránke konektivity je smartphone skvele vybavený.