Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Redmi 10X

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá ako ochrana vášho Xiaomi Redmi 10X

Premýšľate nad tým, ako ochrániť displej svojho smartfónu tak, aby ste hneď na druhý deň po zakúpení nezačali nachádzať nové a nové škrabance či iné poškodenia? Spoľahnite sa na ochranné doplnky z etuo.sk. Temperované sklá sa dnes tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojej odolnosti. Na Mohsovej stupnici dosahujú stupeň číslo 9 z možných 10. Sú teda odolné takmer tak ako diamanty. Majú schopnosť uchrániť váš Xiaomi Redmi 10X pred následkami pádov aj z vyššej výšky. Pokiaľ by bol pád naozaj silný a stalo by sa, že by sa vám rozbilo aj temperované sklo, jednoducho ho odlepte a uvidíte, že obrazovka pod ním ostala neporušená. V takom prípade si jednoducho objednáte nové sklo. Nemusíte sa trápiť s opravami displeja ani za ne dávať viac financií, ako je vám príjemné. Naviac tieto sklá sú odolné aj voči naozaj ostrým predmetom, ako je hrot noža, nožnice alebo kľúče.

Ochranné fólie pre Xiaomi Redmi 10X

Ak už používate obal, ktorý chráni váš telefón pred väčším mechanickým poškodením, na ochranu displeja vám bude celkom postačovať ochranná fólia. Tá je síce o niečo menej odolná ako tvrdené sklo, ale zato je omnoho flexibilnejšia. Na už mierne poškodenom displeji dokáže vyplniť aj existujúce ryhy alebo nedokonalosti a opticky tak vyhladiť displej, ktorý následne vyzerá ako nový. Nemusíte sa obávať ani jej inštalácie, všetko zvládnete pomocou pribaleného lepiaceho setu s čistiacimi handričkami a špeciálnymi lepkami.

Užívajte si s Xiaomi Redmi 10X

S telefónom Redmi 10X získate takmer neobmedzené možnosti fotografovania. Postará sa o to fotoaparát so štyrmi objektívmi – 48 MP hlavný senzor, 8 MP širokouhlý a 2 MP makro objektív a nakoniec 2 MP hĺbkový senzor. Pre milovníkov selfie fotenia je tu naviac aj 16 MP predný fotoaparát zabudovaný do moderného displeja. O maximálnu výdrž telefónu sa za vás postará batéria s výkonom 4 420 mAh, ktorá podrží vašu aktivitu bez nabíjania celé hodiny.