Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi Note 10 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a tvrdené sklá na Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aj vás dokáže neuveriteľne nahnevať, keď si kúpite novučký telefón a o niekoľko dní neskôr na jeho displeji objavíte malé škrabance či dokonca veľké vrypy? Váš smartfón takto automaticky stráca na hodnote. Nedovoľte, aby sa vám to isté stalo aj s vašim Xiaomi Mi Note 10 Lite a zabezpečte jeho obrazovke bezpečie pomocou ochrannej fólie alebo tvrdeného skla. Tvrdené sklo dosahuje tvrdosť až 9 z 10 stupňov na Mohsovej stupnici tvrdosti, takže sa jedná o skutočne výkonnú ochranu. Fólia, na druhej strane, je maximálne flexibilná, takže vám pomôže aj s prekrytím niektorých už existujúcich škrabancov tým, že ich vyplní. Tak bude váš smartfón vyzerať opäť ako nový. Ktorú možnosť ochrany si vyberiete vy?

Prinesú vám množstvo výhod

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, svoj výber iste neoľutujete! Všetky ochranné doplnky vám z nášho e-shopu prídu v originálnom balení vrátane aplikačného setu. Aj keď tak s nalepovaním nemáte žiadne skúsenosti, zvládnete to podľa návodu a priložených pomôcok veľmi jednoducho. Fólie aj sklá si po pár hodinách na svojom telefóne prestanete celkom všímať. Dosahujú hrúbky len menej ako 0,4 mm a sú plne priehľadné. Zachovávajú aj všetky dotykové vlastnosti displeja, a to platí aj pre senzor odtlačkov prstov. Naviac sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá nielenže chráni displej pred nečistotami a vlhkosťou, ale taktiež pôsobí veľmi príjemne na dotyk.

Keď Xiaomi, tak Mi Note 10 Lite

Výkonný fotoaparát s rozlíšením 64 MPx a štyrmi objektívmi, krásny 6,47-palcový 3D tvarovaný AMOLED displej so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov a príjemný dizajn dostupný v niekoľkých zaujímavých farbách. To sú len niektoré výhody telefónu Xiaomi Mi Note 10 Lite. Určite vás pri ňom prekvapí aj výkonná 5260 mAh batéria, ktorá vydrží aj dva dni a možnosť rýchleho nabíjania. Telefón naviac operuje s moderným systémom MIUI 11 spĺňajúci všetky vaše pracovné aj voľnočasové potreby.