CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi Band 4

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 202
×
Výrobca / Séria 1
×
Typ / druh 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj Xiaomi Mi Band 4 náramok

Viete, ktorá časť vášho inteligentného náramku je najnáchylnejšia na poškriabanie, poškodenie alebo mechanické zničenie? Hádate správne, je to displej. Dotykový displej je totiž veľmi výkonnou , ale zároveň aj najzraniteľnejšou časťou náramku, preto by ste sa mali svedomito starať o jeho ochranu. Práve preto k vám prichádzame so špeciálnymi ochrannými fóliami, ktoré vám zaručia bezpečie a bezstarostné používanie. 

Kvalitné materiály - pôsobivá ochrana

Naše fólie na inteligentné náramky sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu, ktorý ich ochráni pred škrabancami, vrypmi, ale aj rozbitím. Naviac si tak na váš dotykový displej netrúfne ani špina, prach, mastné odtlačky prstov či nepríjemné fľaky. Fólie sú vyrobené presne tak, aby skvele pasovali na obrazovku a vy ste ich tak ani nemuseli registrovať. Každá z nich 100% zachováva dotykové vlastnosti displeja a naopak mu poskytuje omnoho lepší pocit z dotyku. A pokiaľ sa vám fólia poškodí pádom, stačí ju jednoducho nahradiť novou. Vaše hodinky tak stále môžu vyzerať, akoby ste sa s nimi práve vrátili z obchodu.    

Ešte prepracovanejší Xiaomi Mi Band 4

S inteligentným náramkom Xiaomi Mi Band 4 môžete robiť všetko: plávať, behať, bicyklovať alebo chodiť po horách. Je vodeodolný do 50 metrov a jeho batéria vydrží až 20 dní. Okrem vašich krokov a tepu sleduje aj spálené kalórie, intenzitu a dĺžku spánku, ľahko ho prepojíte so svojim smartfónom a upozorní vás dokonca aj na to, že už príliš dlho sedíte. Inteligentný náramok má prehľadný dotykový AMOLED displej s výraznými farbami a v perfektnej kvalite, čo iste ocení každý športovec. O dôvod viac, aby ste ho chránili ochrannými doplnkami.