Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi Band 3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie na Xiaomi Mi Band 3 sa oplatia!

Inteligentný náramok Xiaomi Mi Band 3 vás bude sprevádzať všade - či už spíte, venujete sa práci, prechádzate sa s rodinou alebo športujete s priateľmi. Pri aktívnom životnom štýle sa však môže stať, že si displej tohto cenného náramku oškriete, zašpiníte alebo inak poškodíte. Myslite na ochranu ešte predtým, než sa čokoľvek stane a buďte vždy o krok vpred! S ochrannými fóliami a sklami na dotykový displej tohto krehkého zariadenia. 

Kvalitné fólie a sklá znamenajú bezpečie 

Ochranná fólia zaistí bezpečie vášho inteligentného náramku nielen pred mechanickým zničením displeja v dôsledku pádov a nárazov, ale taktiež pred špinou, mastnými odtlačkami prstov, prachom či fľakmi. Vďaka precíznemu spracovaniu presne sedí na obrazovke, takže ani nebudete vedieť, že ju tam máte. Ku všetkým našim fóliám vám naviac zašleme aj podrobný návod k ich aplikácii, takže budete vedieť ako na to aj bez predchádzajúcich skúseností.  

Xiaomi Mi Band 3 - spoľahlivý osobný tréner

V porovnaní so svojim predchodcom dokáže inteligentný náramok Xiaomi Mi Band 3 niektoré veci omnoho šikovnejšie a sofistikovanejšie. Okrem iného vám poskytne zobrazenie obsahu správ alebo informácie o prichádzajúcom hovore, ktorý môžete dlhým podržaním odmietnuť bez akejkoľvek manipulácie s telefónom. Náramok je vylepšený aj v tom najdôležitejšom: v monitorovaní vašej pohybovej aktivity, činnosti srdca a spánku. Získate s ním perfektný prehľad o svojom zdraví, cvičení, fyzickej kondícii a omnoho viac. S náramkom môžete pokojne aj plávať - vydrží totiž tlak až päť atmosfér. Jeho batéria vydrží bez nabíjania 20 dní a tak sa pre vás stane jednoducho ideálnym spoločníkom do akýchkoľvek podmienok.