Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi 9T Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie pre váš Xiaomi Mi 9T Pro sú dobrou investíciou

Poškodenie displeja predstavuje pre každého majiteľa mobilného telefónu doslova nočnú moru. Dotyková obrazovka je tou najchúlostivejšou časťou každého zariadenia. Musí citlivo a spoľahlivo reagovať na každý pohyb, preto je potrebné sa o ňu náležite starať. Pri každom nákupe inteligentného telefónu by ste sa mali zamyslieť nad tým, aké ochranné doplnky by ste mu mali zaobstarať, aby ste mu predĺžili životnosť. Nechránený displej priam priťahuje poškodenia. Aby na ňom vznikli nevzhľadné škrabance, odreniny či praskliny, stačí málo. Napríklad nosiť telefón Xiaomi Mi 9T Pro v kabelke či taške spolu s inými predmetmi a je to! Zničený displej vášho Xiaomi Mi 9T Pro sťažuje používanie telefónu a jeho predaj v budúcnosti. Fólie na displeje alebo tvrdené sklá dokážu týmto nepríjemnostiam predísť.

Výber ochranných prvkov pre Xiaomi Mi 9T Pro je naozaj veľký

Odporúčame zaobstarať si ich priamo s novým prístrojom a starostlivo ich aplikovať na obrazovku. Vďaka fólii alebo sklu bude vyzerať ako nová aj po niekoľkých rokoch používania. Ochranná fólia predstavuje dobrý základ a je cenovo veľmi dostupná. Ak sa o svoj telefón staráte a dávate naň pozor, mala by stačiť na väčšinu nehôd spôsobených každodenným používaním. Temperované sklá ponúkajú maximálnu možnú ochranu vášho Xiaomi Mi 9T Pro. Podľa testov vydržia dokonca dvakrát toľko, čo fólia na displej. Poškriabať ich alebo zničiť ich je doslova oriešok.

Vždy vyberajte fóliu alebo sklo pre konkrétny model telefónu

Akýkoľvek typ ochrany displeja pre svoj Xiaomi Mi 9T Pro zvolíte, vždy si môžete byť istí, že na fungovanie telefónu to nebude mať žiadny vplyv. Fólie aj sklá sú vybavené výrezmi pre funkčné aj ovládacie prvky telefónu. Citlivosť na dotyky alebo zobrazenie farieb zostane také isté, ako by ste fóliu alebo sklo na telefóne vôbec nemali. Doprajte svojmu smartfónu Xiaomi Mi 9T Pro kvalitnú ochranu a sebe pokoj v duši, že je váš mobilný miláčik za každých okolností v bezpečí.