Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi 9 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako ochrániť svoj Xiaomi displej?

Telefón Xiaomi Mi 9 Lite má dokonalý displej s funkciou „always on“, vďaka ktorej budete mať stále prehľad o tom, čo sa deje. Aby ste však stav svojich notifikácií mohli pravidelne sledovať, musí byť váš displej v špičkovom stave. A keďže výrobcovia zatiaľ neprišli na spôsob, ako takto obrazovku vypracovať už od výroby, musí si každý používateľ smartfónu pomôcť sám. Riešením sú polykarbonátové ochranné fólie alebo odolné temperované sklá. Ktorý doplnok si vyberiete vy?

Vyberte si správne: ochranná fólia alebo temperované sklo

Krycie ochranné fólie na displej sú vyrobené z polykarbonátových vlákien a dokážu zabezpečiť ochranu pred akýmkoľvek poškodením spôsobeným každodenným používaním telefónu. Za temperované sklá zaplatíte o niečo viac, ale poskytujú až dvakrát tak silnú ochranu. V rámci tvrdosti dosahujú stupňa, kedy displeju pod nimi neublíži ani poškriabanie ostrým predmetom, napríklad kľúčom, ktorý k mobilu zablúdil v kabelke. Obidva tieto doplnky sú 100% transparentné, tenké a zachovávajú dotykové rovnako ako zobrazovacie vlastnosti obrazovky. Preto si v ideálnom prípade ani nebudete uvedomovať, že na displeji tieto doplnky máte.

Atraktívny model Xiaomi poteší svojim prevedením

Poznáte pri telefónoch funkciu „always on“? Áno, je to presne tá, vďaka ktorej už nikdy nezmeškáte žiadnu notifikáciu. A nájdete ju aj pri prepracovanom AMOLED displeji smartfónu Xiaomi Mi 9 Lite. Naviac je v ňom zabudovaná aj čítačka odtlačkov prstov, ktorá spoľahlivo odomkne telefón vždy, keď potrebujete a naopak ho nechá zamknutý vtedy, keď je to potreba. Okrem toho je vybavený aj skvelou trojicou fotoaparátov: hlavnú 48 Mpx šošovku dopĺňa 8 Mpx ultraširoký senzor a nakoniec kamera na zachytenie hĺbky ostrosti s rozlíšením 2 Mpx. Spravíte s ním tak fotografie takmer take kvalitné, ako so zrkadlovkou. Nebojte sa spraviť si z neho dialkové ovládanie na televíziu, audio súpravu či kompatibilnú klimatizáciu. Vďaka infračervenému portu je s ním možné ovládať takmer všetko.