Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Fólia a sklo: Neviditeľní ochrancovia displejov

Kto by nechcel mať svoj mobil vo vynikajúcom stave, však? Xiaomi Mi 10 Youth Edition je smartfón, ktorý si zaslúži ochranu, preto je potrebné postarať sa tiež o dotykový displej tohto štýlového telefónu. Že neviete ako? Poradíme vám. Na našich stránkach si môžete vybrať skvelé ochranné prostriedky, ako fólie alebo tvrdené sklá. Tie sa dokážu postarať o bezpečie vášho smartfónu, takže sa viac nebudete musieť báť o to, či náhodou nenájdete displej poškriabaný alebo inak znehodnotený. A pocit, že vášmu mobilu nič nehrozí, je na nezaplatenie. Skvelé je, že vás vyjde táto ochrana len pár eur.

Potrebujete ochranné sklo alebo fóliu na váš Xiaomi Mi 10 Youth Edition?

Odpoveď závisí od toho, ako ku svojmu telefónu Xiaomi Mi 10 Youth Edition pristupujete. Ste skôr milovník adrenalínu a nečakaných situácií, alebo je pre vás bezpečnosť vášho telefónu na prvom mieste? Ak ste bežným používateľom, ktorý si potrpí na obozretnosť a dáva pozor na svoj mobil, postačí vám ochranná fólia. Ak však žijete nadoraz a váš život je jedna náhoda, mali by ste si zaobstarať nezničiteľné tvrdené sklo, ktoré sa postará o to, aby bol váš telefón v bezpečí pri akejkoľvek situácii. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje sklo až deväť bodov z desiatich, fólia sa považuje skôr za základnú ochranu pri nenáročnom každodennom zaobchádzaní s telefónom.

Predĺžte smartfónu životnosť

Ako? Samozrejme, že vhodnou ochranou z nášho eshopu Etuo.sk. Ak máte už vybratý kryt alebo obal na váš Xiaomi Mi 10 Youth Edition, podporte jeho účinnosť aj kúpou ochrannej fólie alebo skla. Zadajte svoj model telefónu a otvorte si širokú ponuku značkových produktov, za ktorých kvalitu ručíme. Neriskujte pád alebo nešťastnú náhodu ani jeden jediný deň a radšej sa hneď poobzerajte po vhodnom výrobku na našej stránke. Niet nad prevenciu v každom smere.