Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Xiaomi

Filtre Collapse
Model zariadenia 130
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Xiaomi

Ak potrebujete nové tvrdené sklo či ochrannú fóliu na telefón značky Xiaomi, ste tu správne. U nás nájdete odolné kryty nielen na displej tohto mobilného telefónu. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky Xiaomi. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené tvrdené sklá a ochranné fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia značky Xiaomi, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Prečo chrániť tento telefón Xiaomi ochranným sklom či fóliou?

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Xiaomi tiež tvrdené sklo či ochrannú fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Čo je firma Xiaomi vôbec zač?

O Xiaomi sa hovorí ako o najúspešnejším startup sveta. Pôvodne čínska firma dnes so špičkovým americkým know-how telefóny nevyrába, ale vyberá si ich a odoberá od partnerov. Je vidieť, že sa táto taktika vypláca. V roku 2017 sa Xiaomi pokúša vystrkovať rožky z domovskej Číny aj ďalej do sveta. Xiaomi bolo založené siedmich partnerov 6. júna 2010. Išlo o singapurskou inštitucionálnu investičnú firmu Temasek, investičné nástroje vlastnené singapurskou vládou, čínskej fondy rizikového kapitálu IDG Capital, Qiming Venture Partners a výrobca mobilných procesorov Qualcomm. Lei Jun si starostlivo zostavil svoj tím, zložený napríklad z bývalých zamestnancov Microsoftu či Motoroly. V auguste 2011 Xiaomi predstavila svoj prvý telefón MI1, distribuovaný so systémom MIUI, prípadne klasickým Androidom. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny.