Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Wiko View 4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte displej svojho Wiko View 4

Nikto z nás nemá rád keď sa na displeji jeho nového telefónu objaví škrabanec, vryp či nepekná odrenina. Spočiatku tieto zmeny vnímame citlivo, ale po čase si už ani neuvedomujeme, že náš telefón každodenne stráca na hodnote. Nedovoľte, aby sa to stalo aj vám na vašom mobile Wiko View 4 a ochraňujte svoju obrazovku ako oko v hlave. Jednou z najúčinnejších ciest, ako na to, je používanie ochranného príslušenstva. Ochranné fólie a temperované sklá vám ponúkame ihneď k odberu priamo na našich stránkach etuo.sk.

Temperované sklá na Wiko View 4 a ochranné fólie

Pýtate sa, ako si máte vybrať medzi ochrannou fóliou a temperovaným sklom? Fólie toho vydržia o čosi menej, avšak sú schopné perfektne zakryť už existujúce nerovnosti na displeji. Sklá sú omnoho tvrdšie a dokážu váš telefón ochrániť po dlhšiu dobu. Na telefóne ich pokojne môžete nosiť aj niekoľko rokov. Oba doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, takže chránia váš displej pred vlhkosťou aj mastnými odtlačkami prstov. Naviac sú vďaka nej veľmi jemné aj na dotyk. Fólie aj sklá sú tenké asi 0,3 – 0,4 mm, a tak nezaberú žiadne zbytočné miesto na displeji. Naviac plne zachovávajú dotykovú funkciu obrazovky a sú 100 % transparentné. Môžete ich aplikovať veľmi jednoducho v pohodlí vášho domova. Ku každému baleniu vám zašleme návod a lepiaci set s antibakteriálnymi handričkami pre vyhnutie sa vzduchovým bublinkám.

Wiko View 4 ako skvelá kombinácia dobrej ceny a výkonu

Batéria s výdržou až celé 3 dni bez potreby nabíjania. Tú zaručuje telefón Wiko View 4 spoločne s veľmi lákavým dizajnom, skvelými funkciami a ďalšími zaujímavými prvkami. Vstúpte s ním do magického sveta a vyberte si z farieb kozmická modrá, zlatá alebo zelená, fotografujte s kvalitným trojitým 13 MPx fotoaparátom a to všetko si užívajte na veľkom 6,52-palcovom displeji v HD+ rozlíšení.