Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Wiko View 3 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoj telefón fóliami a ochrannými sklami

Aj napriek novým technológiám a snahe výrobcov uviesť na trh čo možno najkvalitnejšie materiály je všeobecne známe, že displeje sú ešte stále tou najzraniteľnejšou časťou smartfónov. Pritom ich oprava trvá často celé týždne nehovoriac o tom, aká je nákladná. Práve preto sú dnes tak populárne ochranné doplnky určené priamo na displej. Aj keď mnoho výrobcov ponúka svojim zákazníkom fólie na displej ako súčasť balenia, nedosahujú vždy tú najlepšiu kvalitu a odolnosť. Preto sa mnoho našich zákazníkov radšej spolieha na spoľahlivejšie materiály. 

Kvalitné materiály znamenajú kvalitnú ochranu

V elektronickom obchode Etuo.sk nájdete ochranné fólie vyrobené z polykarbonátu, ktoré sú veľmi odolné a na telefóne ich naviac takmer nevidieť. Sú schopné ochrániť váš displej pred pôsobením bežných poškodení, ako je napríklad ich nosenie v kabelke či pokladanie na stôl alebo nerovné predmety. Na stupnici tvrdosti dosahujú tieto fólie tretí stupeň, ktorý je zárukou bežnej ochrany. Fólie majú naviac výhodu vo svojej obrovskej flexibilite, vďaka ktorej dokážu čiastočne vyplniť aj existujúce nerovnosti či škrabance. Tak povrch vášho displeja zjednotia a dodajú mu novší, hladší vzhľad. Ak sa však rozhodnete pre ešte pevnejšiu a odolnejšiu ochranu, môžete si vybrať aj tvrdené sklo. Obidva doplnky sa vďaka prídavného setu handričiek a lepiek veľmi jednoducho aplikujú aj bez toho, aby ste mali predchádzajúce skúsenosti.    

View 3 Lite je expert za rozumnú cenu

Najnovšia technológia smartfónov v základnej cenovej úrovni. Aj to prináša model View 3 Lite od výrobcu Wiko. Hlavnou výhodou tohto modelu je hlavne dvojnásobná výdrž batérie. Tá má kapacitu až 4 000 mAh. Smartfón View 3 Lite však toho ponúka omnoho viac. Napríklad 6,09-palcový IPS displej s rozlíšením 1520 x 720 pixelov. Smartfón je riadený osmotickým jadrom SoC MediaTek, ktoré je sprevádzané 3 GB pamäte RAM. Ak teda máte záujem o mobil s najnovšou technológiou za dostupnú cenu, Wiko View 3 Lite bude pre vás ako stvorený!