+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Wiko View 3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Pri ochrane svojej obrazovky buďte nekompromisní

Určite máte aj vy v pláne udržať svoje zariadenie Wiko View 3 čo najdlhší čas v čo najlepšom stave. Práve preto by ste okrem obalu mali zvážiť aj kúpu ochranného príslušenstva na váš displej. Ochranné fólie a temperované sklá sa totiž postupne stávajú bežnou súčasťou života každého používateľa smartfónu.

Ochranné fólie alebo tvrdené sklá – to najlepšie pre vašu istotu

Prvým krokom po výbere toho správneho zariadenia je rozhodnúť sa, či siahnete skôr po ochrannej fólií alebo dáte prednosť temperovanému sklu. Ochranná fólia vyzerá na displeji skvele a vďaka svojej ultra vysokej flexibilite dokáže uchrániť vašu obrazovku pred mnohými základnými poškodeniami či menšími odreninami. Temperované sklo predstavuje už omnoho vyšší stupeň ochrany. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje na 9. stupeň z 10, čo je účinná ochrana aj pri pádoch zariadenia z vyššej výšky. V balení našich ochranných skiel a fólií nájdete aj čistiace príslušenstvo potrebné pre vyčistenie telefónu pred nalepením či prehľadný návod. Ak si ochranné príslušenstvo zaobstaráte spoločne s odolným krytom alebo puzdrom na telefón, nemusíte sa už nečakaných udalostí pri bežnom používaní smartfónu obávať.

Wiko View 3 pre moderných používateľov

Premýšľate nad vhodným telefónom, ktorý splní vaše očakávania a zároveň nenaruší rodinný rozpočet? Potom je tu pre vás na zváženie model View 3 od výrobcu Wiko. Má moderný, štíhly a prepracovaný dizajn, batériu s veľmi dlhou výdržou a dokáže tvoriť príjemné zábery aj napriek tomu, že jeho fotoaparát nie je ten naj výkonnejší na trhu. Ponúka taktiež kvalitný displej s výrezom pre selfie kameru, LED statusové či upomienkové svetlo a taktiež 3,5 mm audio port. Predáva sa v rôznych farebných verziách, ale ak si jeho výkon a príjemný vzhľad chcete udržať čo najdlhšie, určite vám odporúčame odieť ho do odolného obalu či zadovážiť si k nemu kryt na displej.