CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Wiko

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Wiko

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na mobilné telefóny značky Wiko. Na výber je veľká škála typov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. S krytom od nás bude váš mobil Wiko zaručene cool.

Prečo chrániť tento telefón Wiko ochranným sklom či fóliou?

Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja. Okrem toho môžu určité ochranné sklá disponovať ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré vám spríjemnia používanie zariadenia.

Čo je firma Wiko vôbec zač?

Značka Wiko Mobile u nás nie je príliš známa. Vznikla v roku 2012 v juhofrancúzskom meste Marseille a trh chce dobyť podobným spôsobom, ako sa o to pokúša napríklad v tuzemsku pôsobiaca Kazam alebo Prestigio. Jej smartphony sú precízne spracované a môžu sa pochváliť elegantným dizajnom. Spoločnosť so sídlom vo Francúzsku si necháva na zákazku od rôznych OEM dodávateľov v Ázii vyrábať smartphony, ktoré potom podľa svojich interných stratégií dodáva na vybrané trhy. Väčšinovým vlastníkom firmy je čínska spoločnosť Tinn Mobile so sídlom v Šen-čene. V Európe môžeme na smartphony Wiko naraziť okrem domovskej Francúzsko tiež treba vo Veľkej Británii, Nemecku, Rakúsku alebo Poľsku. Firma pokrýva prakticky celú západnú Európu a novo expanduje aj na trhy v Afrike a juhovýchodnej Ázii. V roku 2013 predala 2,6 milióna zariadení, z toho 1,7 milióna boli smartphony predané vo Francúzsku. Wiko sa zameriava na smartphony s operačným systémom Android, v jeho portfóliu ale nechýba ani obyčajné“ hlúpe" mobily a veľa mobilného príslušenstva.