+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Vivo Y70

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
Vivo Y70 - tvrdené sklo 9H

Vivo Y70 - tvrdené sklo 9H

7,90 €
/ skladom

 

 

Ochranné doplnky na Vivo Y70 ako samozrejmosť

Váš smartfón Vivo Y70 si zaslúži tú najlepšiu ochranu. A nehovoríme tu len o ochrane jeho zadnej časti pomocou kvalitných krytov, ale taktiež o ochrane obrazovky. Tá je najpoužívanejšou ale zároveň paradoxne aj najzraniteľnejšou súčasťou vášho telefónu. Používanie tvrdených skiel a ochranných fólii je veľmi jednoduché a v ideálnom prípade po čase ani nebudete registrovať, že ich na telefóne máte prilepené. Merajú totiž len od 0,3 do 0,6 mm a sú celkom transparentné. Naviac 100 % zachovajú dotykové vlastnosti vášho Vivo Y70 a vďaka oleofóbnej vrstve odpudzujú nečistoty, vlhkosť aj prach a pôsobia jemne na dotyk.   

Bezpečnosť vašej obrazovky vo dne aj v noci

Ochranné doplnky z displeja nemusíte dávať dole vo dne ani v noci a pokiaľ vám telefón príliš často nepadá na zem či sa nešúcha o ostré predmety alebo kamene, vydržia vám celé mesiace a roky. Pre bežnú ochranu vám celkom postačí používanie ochrannej fólie, ktorú je najlepšie skombinovať s odolným knižkovým alebo flipovým obalom. Ten totiž displej ochráni od najtvrdších vplyvov. Na druhú stranu tvrdené sklo je vhodné použiť aj bez krytu, prípadne so silikónovým obalom chrániacim pokojne len zadnú a bočné strany telefónu. Je totiž vyrobený zo špeciálne tvrdených materiálov, ktoré sú jedny z najodolnejších na svete. Na Mohsovej stupnici dosahujú stupeň číslo 9 z možných 10. Sú teda odolné takmer tak ako diamanty. Majú schopnosť uchrániť váš smartfón aj pred následkami pádov aj z vyššej výšky.   

Spoľahlivý Vivo Y70

Telefón Vivo Y70 je cenovo dostupný model telefónu. Jeho parametre a technické vybavenie nestrácajú nič na úkor jeho nižšej ceny, a preto užívateľovi ponúka dostatočný výkon, veľkú batériu a dobré fotoaparáty (predný i zadný), ktoré napríklad zosvetlia tmavé škvrny a znížia preexponovanie pri svetlách, vďaka čomu majú nočné portréty väčší jas a vyváženosť.