Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Vivo Y20s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Tvrdené sklá a ochranné fólie ako súčasť mobilnej výbavy

Pre ochranu svojho displeja si nemôžete vybrať lepšie ochranné doplnky ako tvrdené sklá či ochranné fólie od etuo.sk. Aj keď obe poskytujú celkom iný stupeň ochrany, majú toho mnoho spoločného, hlavne ide o množstvo výhod, ktoré poskytujú. V prvom rade na telefóne vyzerajú veľmi nenápadne a nijako nenarúšajú jeho originálny dizajn. Sú veľmi tenké, 100 % priehľadné a zachovávajú dotykové vlastnosti displeja. Perfektne sedia na všetky výrezy vášho zariadenia, takže vás nebudú v ničom obmedzovať. A najväčšou výhodou je, že pri aplikácii nemusíte mať predošlé skúsenosti – všetko zvládnete len pomocou priloženého návodu a lepiaceho setu. Navyše je veľmi jednoduché odlepiť ich od obrazovky bez akýchkoľvek zvyškov lepidla a následne nalepiť akýkoľvek iný ochranný prostriedok.   

Vyberte si medzi sklom a fóliou alebo ich vyskúšajte obe na vlastnej koži

Sklo alebo fólia? To sa nás pýta mnoho našich zákazníkov. Najradšej hovoríme, aby sami vyskúšali, čo im sadne najviac a potom sa rozhodli. To však nie je vždy možné, a preto máme aj ďalšie pomôcky. Temperované sklo vytvorí omnoho odolnejšiu ochranu schopnú zabojovať aj proti nárazom z vyššej výšky alebo pôsobeniu ostrých predmetov, ako napríklad kľúče či hrot noža. Ochranná fólia sa hodí hlavne na obrazovky, ktoré už na sebe majú menšie poškodenia, pretože ich po nalepení dokáže vyplniť a tak opticky zjemniť displej, aby opäť vyzeral ako nový.   

Zamilujte si svieži Vivo Y20s

Model telefónu Vivo Y20s je ľahký, ergonomický a dokonale padne do ruky. Pozornosti neunikne ani jeho 6,51 palcový displej, predĺžený pomer strán 20:9 a rozlíšenie HD+ (1600 x 720), ktoré je ideálne pre milovníkov hier. S novou technológiou In-cell  je displej farebnejší a umocní aj zážitok z pozerania videí, pričom Vivo Y11s filtruje škodlivé modré svetlo, čím chráni oči užívateľa počas dňa aj noci.