+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Vivo Y11s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Tvrdené sklá a ochranné fólie ako istota proti poškodeniu displeja

Práve preto sme prišli s ochrannými fóliami a tvrdenými sklami, ktoré vašu obrazovku udržia v skvelej kondícii aj niekoľko rokov. Merajú len málo cez 0,3 mm, sú transparentné a zachovávajú dotykové vlastnosti vášho Huawei Y6p displeja, takže na nich v ideálnom prípade celkom zabudnete. Ich vrchnú vrstvu tvorí oleofóbny náter, vďaka ktorému nebudete na obrazovke zanechávať mastné odtlačky prstov a bude naviac aj o niečo príjemnejšia a hladšia na dotyk. 

Vyberte si správne medzi ochrannými doplnkami

Mnohokrát sa nás pýtajú, aký doplnok je pre ochranu skla najúčinnejší. Odpoveď spočíva v tom, ako svoj telefón používate a akú ochranu vyžadujete. Ak používate knižkový alebo flipový obal či inú mechanickú ochranu displeja, celkom vám bude postačovať aj ochranná fólia. V porovnaní s tvrdeným sklom nie je síce taká odolná, ale všetko nahrádza svojou vysokou flexibilitou. Pokiaľ ste si kúpili použitý telefón s nedokonalosťami na displeji, fólia ich dokáže vyplniť a krásne tak displej vyhladiť. Vyzerá tak opäť ako nový. Naopak tvrdené sklo vám poskytne maximálnu ochranu nielen pred bežným poškodením ale aj pri pádoch na tvrdé povrchy, ktorých energiu do seba dokáže absorbovať, a tým sa roztrieštiť namiesto vášho displeja. Bez ujmy na obrazovke zvládne aj škrabance noža, kľúčov alebo kamienkov a nerobí mu problém odolávať ani počasiu či nečistotám.

Váš nový spoločník: Vivo Y11

Vivo Y11s je stelesnením prvotriedneho štýlu. Od oslnivo romantického povrchu smartfónu pripomínajúceho slnečné lúče dopadajúce na ľadovec, až po vybrané funkcie, ktoré užívateľom ponúka. Jednou z funkcii je bočný snímač odtlačkov prstov, ktorý v spojení so snímačom tváre udržia telefón v bezpečí a naopak, otvoria ho rýchlosťou svetla. Vivo Y11s roztriedi fotografie užívateľa podľa času, miesta, udalosti a dokonca aj podľa úrovne intimity, vďaka čomu budú všetky spomienky uložené v prehľadných albumoch na jednom mieste.