Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Vivo X51 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a temperované sklá na Vivo X51 5G

Ak ste sa ocitli v e-shope etuo.sk, pravdepodobne hľadáte spôsob, ako ochrániť svoj telefón pred škrabancami, odreninami či iným poškodením. Perfekntým pomocníkom sú v tomto ohľade ochranné doplnky. A to nielen na zadnú časť telefónu ale zvlášť na jeho displej. Ide totiž o najpoužívanejšiu ale aj najkrehkejšiu a zároveň najzraniteľnejšiu časť každého smartfónu. Objednajte si u nás tvrdené sklá alebo ochranné fólie a o vašu obrazovku sa už nemusíte báť. Tieto doplnky sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá ich chráni nielen pred vlhkosťou, prachom a nečistotami ale aj pred mastnými odtlačkami prstov. Ich veľkou výhodou je, že sa lepia celým povrchom, a preto sa nikdy nezačnú odliepať od okrajov. Naviac dosahujú len hrúbky od 0,3 do 0,6 mm, takže nezmenia dizajn vášho telefónu a vďaka 100 % transparentnosti ich na ňom takmer nespozorujete. Zachovávajú však všetky dotykové vlastnosti obrazovky a v žiadnom prípade ju neskreslia. Vďaka pribalenému aplikačnému setu si s lepením poradia aj začiatočníci bez akýchkoľvek skúseností. A čo je najlepšie - tieto doplnky veľmi efektívne ale nenápadne zachovajú hodnotu vášho telefónu po celé mesiace a roky aj pri poškodeniach či dokonca pádoch. 

Vyberte si medzi fóliou a sklom

Mnohí zákazníci sa nás pýtajú, ako si majú vybrať medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou. Odpoveď je jednoduchá: pokiaľ požadujete tú najodolnejšiu ochranu, zvoľte si temperované sklo. Ak však hľadáte lacnejšiu, ale stále dostatočne účinnú variantu, stavbte na flexibilnú lepiacu fóliu.   

Pestré Vivo X51 5G

Najnovší smartfón čínskej spoločnosti Vivo otriasol trhom. Vivo X51 5G patrí k najvyspelejším smartfónom na trhu. Parametre prevzal od svojho predchodcu Vivo X50 Pro a okrem 5G siete a bezkontaktných platieb NFC užívateľovi zabezpečí profesionálne fotografie počas dňa i noci. Vďaka rýchlemu nabíjaniu zachytí každý dôležitý okamih života.