Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Vivo

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si ochranu displeja telefónu Vivo

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, aj vy pravdepodobne premýšľate, ako zabezpečiť ochranu displeju svojho Vivo telefónu po celý deň aj noc. Ideálnymi prostriedkami sú ochranné doplnky v podobe tvrdených skiel a flexibilných fólií - dnes už samozrejmosť pri zakúpení akéhokoľvek nového zariadenia. Fólie a sklá totiž vašu obrazovku dokážu ochrániť nielen pred prachom, vlhkosťou a nečistotami, ale hlavne pred nárazmi, škrabancami, nepekrnými vrypmi či dokonca pred celkovým rozbitím displeja.

Prečo chrániť tento VIVO ochranným fóliou či sklom?

Ochranné fólie aj tvrdené sklá zapasujú na váš Vivo telefón na milimeter presne. Sú 100 % transparentné, takže nebudú skresľovať pohľad na vašu obrazovku a taktiež plne zachovávajú všetky dotykové vlastnosti displeja. Po pár dňoch tak ideálne zabudnete, že ochranné doplnky na telefóne vôbec nosíte. Vďaka pribalenému aplikačnému setu a podrobnému návodu ich prilepíte bez vuduchových bublieniek aj bez predošlých skúseností a odlepenie vám pôjde práve tak ľahko. Sklá aj fólie sa na obrazovku lepia celým povrcho, a tak sa vám nikdy nestane, že by sa z okrajov samovoľne odliepali. Oba doplnky sú naviac pokryté oleofóbnou vrstvou, ktorá odpudzuje vlhkosť aj mastnotu, takže mastné odtlačky prstov na obrazovku už nebudú vašim problémom. 

Ochranné sklá a fólie na mobily Vivo

Možno však premýšľate nad tým, ako si vybrať ten správny doplnok medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou. Je to v zásade veľmi jednoduché. Ochranné fólie poavžujú naši zákazníci za akési základné, “low-cost” riešenie, ktoré vašej obrazovke poskytne ochranu pred akýmkoľvek bežným poškodením. Naviac majú jednu veľkú výhodu. Vďaka ich flexibilite dokážu vyplniť už aj menšie poškodenia obrazovky, takže aj ak ste si zakúpili telefón z druhej ruky, jeho displej sa vám bude po nalepení zdať opäť ako nový. Tvrdené sklo vám na druhú stranu prinesie exkluzívnu ochranu pred akýmkoľvek typom poškodenia. Vďaka svojej špeciálnej technológii výroby získava ultra tvrdé vlastnosti podobné diamantu. Práve preto dokáže odolať aj pádom na tvrdé povrchy, kedy energiu pádu absorbuje a roztriešti sa namiesto vášho displeja. Stane sa tak pre vás tou najlepšou možnou ochranou.