Ochranné fólie a tvrdené sklá pre UMI

No search results

Ochranné sklá a fólie na mobily UMI

Naše báječné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov UMI vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála veľkostí a tvarov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. S krytom od nás bude váš mobil UMI zaručene cool. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov. Tvrdené sklá aj ochranné fólie na displej ponúkame pre všetky aktuálne aj staršie mobilné telefóny UMI.

Prečo chrániť tento telefón UMI ochranným sklom či fóliou?

Mobil UMI je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant displej mobilu ochrániť tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené produkty za výhodné ceny.

Čo je firma UMI vôbec zač?

UMI je čínsky výrobca mobilných telefónov so sídlom v Shenzhen v Číne. Svoj prvý smartphone Hammer spoločnosť vyzdvihovala pre jeho vysokú odolnosť ako definujúce rys zariadenie. Smartphone ponúkol podporu dvoch SIM kariet a predinštalovaný operačný systém Android, ktorý je vlastnený vyhľadávacím gigantom Google. Najnovšie mobilné rad UMI nesie názov FAIR, ktorej prvý smartphone bol predstavený v septembri 2015. Prístroje obsahujú slovenského menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine. Osobitý UMI telefón FAIR od UMI s predinštalovaným operačným systémom Android 5.1 Lollipop, to je luxusný kúsok za luxusné cenu. Štíhle pevné telo padne tak akurát do ruky. Chrbát z jemného polykarbonátu sú zasadené do robustného kovového dizajnového rámčeka, čo podčiarkuje jeho osobitý štýl. Tento krásavec podčiarkne osobitý štýl mužom aj ženám. Vzhľad telefónu, ovládacie prvky V spodnej časti je dierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorú možno využiť aj ako USB kábel. V hornej časti nájdete konektor pre pripojenie slúchadiel.