Ochranné fólie a tvrdené sklá pre TCL

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Sklá a fólie na smartfóny TCL

Pri ochrane svojho telefónu by ste nikdy nemali myslieť len na jeho zadnú časť, ale zamerať sa aj na displej. Ten totiž patrí k najzraniteľnejším a zároveň najviac používaným častiam telefónu, ktoré sú však aj najnáročnejšie a najdrahšie na opravu. Ak teda chcete mať 100 % istotu, že sa vám telefón nezničí mechanickým poškodením, stavte aj na ochranu obrazovky pomocou ochranných fólií a tvrdených skiel.

Ochrana obrazovky s ochrannou fóliou a sklom - TCL

Tvrdené sklá a ochranné fólie na telefóny TCL majú hneď niekoľko výhod. Sú úplne transparentné bez akéhokoľvek zafarbenia či skresľovania farieb obrazovky. Dosahujú hrúbku od 0,3 do 0,6 mm, takže časom v ideálnom prípade celkom zabudnete, že ich máte na telefóne nalepené. Na zariadenie sa lepia celým povrchom, čo znamená, že vám nikdy samovoľne neskĺznu z displeja práve vtedy, keď ich najviac potrebujete. Oba doplnky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá ich chráni pred vlhkosťou aj prachom ako aj pred mastnými odtlačkami prstov. Navyše vďaka nej po displeji krásne kĺžu prsty, a tak nebola práca na telefóne ešte nikdy taká príjemná. Ku každému baleniu skla aj fólie vám pribalíme aplikačnú sadu, ktorá obsahuje čistiace prostriedky a lepky, aby vám na displeji neostali žiadne nečistoty, kvôli ktorým by vám pri lepení mohli vzniknúť vzduchové bublinky. Aj keď ste teda fóliu či sklo nikdy predtým na telefón nelepili, s ich aplikáciou nebudete mať najmenší problém. Keď sa vám ochranné doplnky akokoľvek znehodnotia, rozbijú, oškrú alebo inak poničia, jednoducho ich veľmi rýchlo odlepíte a nalepíte nový doplnok.    

TCL - stavte na kvalitu

Fólie a tvrdené sklá sa však líšia vo svojej odolnosti a spôsobe, akým ochraňujú displej. Preto by ste si mali vybrať vhodný variant presne pre seba. Zatiaľ čo fólie slúžia skôr na prekrývanie už existujúcich nedokonalostí displeja a jeho optické vyhladenie, tvrdené sklá vám ponúkajú maximálnu ochranu nielen pred oškretím, obitím či znečistením ale aj pred skutočne tvrdými nárazmi, napríklad pri pádoch na tvrdé povrchy.