Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Sony Xperia 5

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitná ochrana pre Sony Xperia 5

S našimi ochrannými fóliami či tvrdenými sklami nebudete mať zbytočné starosti. Nalepíte ich jednoducho aj bez skúseností a môžete si užívať ich ochranu. Keďže všetky balenia obsahujú čistiaci set, bude veľmi jednoduché ich nalepiť bez vzduchových bubliniek či ďalších vád. Vďaka handričkám a lepkám to zvládnete aj bez predchádzajúcich skúseností! Sú celkom transparentné a hrubé len 3 mm, takže o nich na displeji ani len nebudete vedieť. Navyše dokonale vodia dotykovú energiu a tak si váš Sony Xperia 5 zachová všetky funkcie tak, ako doteraz. Ak by sa a fóliou či sklom predsa len niečo stalo pri páde či hlbokom zaškrabnutí, stačí doplnok len odlepiť a vaša obrazovka je pod ním stále ako nová. Pre ďalšiu ochranu sklo alebo fóliu opäť nalepte a užívajte si život bez starostí!

Dali by ste prednosť radšej ochrannej fólii alebo tvrdenému sklu?

Aj keď nie sú také odolné ako temperované sklá, stačia fólie na bežné používanie a ochránia váš telefón hlavne pred menšími odreniami, nečistotami a prachom. Na váš Sony Xperia 5 sadnú celkom presne bez pretŕčania a tak, aby zakryli celý povrch obrazovky. Pokiaľ však svoj telefón využívate každodenne a beriete ho so sebou naozaj všade, nepoužívate obal na celý jeho povrch alebo chcete mať pocit istoty aj pri pádoch či iných nečakaných udalostiach, stavte na tvrdené sklo. Tie naše dosahujú tvrdosť až 9 stupňov z celkových desiatich stupňov Mohsovej stupnice tvrdosti. Dokážu odolať pôsobeniu takmer všetkých ostrých predmetov a ochránia displej dokonca aj pred ostrím noža či hrotmi kľúčov v kabelke.   Že si momentálne neviete vybrať lebo neviete, čo bude pre vás to najvhodnejšie? Jednoducho si kúpte obidva doplnky a rozhodnite až pri ich každodennom používaní.

Telefón Sony Xperia 5 bude pre vás tým pravým

Displej s pomerom 21:9 CinemaWide, 6.1 palcovou uhlopriečkou a FHD+ HDR OLED technológiou. Vďaka tomu vám váš smartfón dovolí sledovať videá vo vysokej kvalite presne tak, ako to zamýšľali tvorcovia filmov na plátne a taktiež hrať aj náročnejšie hry.