Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Sony

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Sony

Ponúkame odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Sony. Ak potrebujete nový kryt na telefón tejto značky, ste tu správne. Či už zvolíte sklo či fóliu, vždy bude váš displej chránený pred pádom. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Vďaka detailným popisom produktov budete o kupovanom produkte vedieť všetko - stačí kliknúť na jeho názov v zozname produktov.

Prečo chrániť tento telefón Sony ochranným sklom či fóliou?

Keď vám mobil Sony spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Používanie tvrdeného skla či ochrannej fólie na displej mobilu rovnako aj chráni displej telefónu pred znečistením. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma Sony vôbec zač?

Sony začalo s výrobou mobilov v 90. rokoch. V roku 2001 vznikol spoločný podnik Sony Ericsson so švédskym náprotivkom. Švédi z biznisu telefónov o desať rokov neskôr vycúvali. Od tej doby majú telefóny opäť len značku Sony a Japonci sa sústredili výhradne na smartphony. Predstavili značku Xperia a po prvotnom experimente s Windows Mobile používajú iba operačný systém Android. Japonské Sony sa vyznačuje konzervatívnym dizajnom postaveným na presných líniách, ostrých hranách a výraznom využitie skla. So značením je to už komplikovanejšie - tento výrobca sa zameriava na telefóny strednej a vyššej triedy, zatiaľ čo nižšie modely sú skôr zastúpené staršími radmi. Na tejto stránke vám vysvetlíme, ako sa jednotlivé rady Sony Xperia líšia a ktorú vybrať. Sony svojho času patril k najpopulárnejším výrobcom mobilov na svete, a bolo tomu tak aj v minulých rokoch. Veľký dôraz je u chytrých telefónov tejto značky tradične kladený okrem iného aj na kvalitu stereofónnych reproduktorov a audia všeobecne.