Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Tab S7 

(Počet produktov: 2)
Filtre
Značka zariadenia 1
Model zariadenia 183
Výrobca / Séria 1
Typ / druh 2
Sort
Štandardné triedenie
Od najnovších
Od najlacnejších
Od najdrahšieho
Najpredávanejšie
Samsung Galaxy Tab S7 - ochranná fólia na displej

Basic

Samsung Galaxy Tab S7 - ochranná fólia na displej

Znížená cena 5,87 € Bežná cena 6,90 €
Samsung Galaxy Tab S7 - tvrdené sklo 9H

Basic

Samsung Galaxy Tab S7 - tvrdené sklo 9H

Znížená cena 13,52 € Bežná cena 15,90 €
 

Vyberte si ochranné doplnky na Samsung Galaxy Tab S7

Vedeli ste, že s tvrdeným sklom dokážete svoj displej ochrániť pred rozbitím až o 70 % účinnejšie? Naviac s ním tablet vyzerá skvele, jeho displej je vyhladený a pripravený na bezpečné používanie. Vyberte si účinnú ochranu aj vy a zabudnite už na strachy z poškriabaného, znečisteného alebo zamasteného displeja.

Tvrdené sklá a ochranné fólie ako zaručená ochrana

Tvrdené sklá aj ochranné fólie z etuo.sk spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy a nemusíte sa s nimi báť poškodenia displeja. Perfektne sedia na tablete Samsung Galaxy Tab S7 všetkými výrezmi aj svojimi rozmermi. Naviac sú plne transparentné, veľmi tenké, ich hrúbka je len 0,3 – 0,4 mm, a taktiež plne zachovávajú dotykové vlastnosti displeja. To znamená, že ich na obrazovke nemusíte po čase už ani registrovať. Obidva doplnky ľahko nalepíte sami aj bez predošlých skúseností. Jednoducho budete postupovať podľa návodu v aplikačnom sete, ktorý pre vás s každým produktom posielame. Ak sa neviete rozhodnúť medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou, zhodnoťte predovšetkým vždy formu používania svojho tabletu. Hrávajú sa s ním malé deti? Nosíte ho do práce či na cesty neustále pri sebe? Potom zvoľte odolnejšie tvrdené sklo. Pokiaľ máte tablet len na domáce použitie či sledovanie filmov a videí, pokojne vám postačí aj flexibilná ochranná fólia. A ak sa neviete rozhodnúť, vyskúšajte si obe možnosti.

Samsung Galaxy Tab S7: neobmedzená zábava pre celú rodinu

So spoľahlivým a výkonným tabletom Samsung Galaxy Tab S7 môžete neobmedzene pracovať aj sa zabávať, a to naozaj štýlovo! Tab S7 totiž vyzerá fantasticky hlavne vďaka svojmu matnému povrchu a takmer bezrámčekovému 11-palcovému LTPS LCD displeju s certifikovaným obmedzovaním modrého žiarenia. Veľkou výhodou je pripojiteľná klávesnica a pôsobivé S pen novej generácie. Samozrejme, všetko to dopĺňa aj 1 TB úložného priestoru a prepracovaný audio systém, ktorý vás vtiahne do deja videí či filmov.