Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nezabúdajte na ochranu displeja svojho tabletu

Displeje tabletov sa kvôli častému používaniu poškodzujú každý deň. A to bohužiaľ nenávratne. Stačí pár vlásočnicových škrabancov či jedna veľká ryha a obrazovka vášho tabletu je opäť omnoho náchylnejšia na úplné rozbitie a ďalšie poškodenia. Pri efektívnej ochrane však dokážete týmto následkom predísť a zachovať hodnotu svojho telefónu omnoho dlhší čas. Pretože staviť na ochranu sa jednoducho oplatí omnoho viac, ako platiť desiatky až stovky eur za opravy a čakať na ne u opravára dlhé týždne. 

Ochranná fólia alebo sklo: čo si vybrať?

Najvýhodnejšou vlastnosťou ochrannej fólie je, že vďaka svojej flexibilite si dokáže poradiť aj s už existujúcimi vrypmi alebo odreninami displeja telefónu. Jednoducho ich vyplní a vašu obrazovku zjednotí a dodá jej krajší, jednotnejší vzhľad. Je však vhodná skôr na používanie s knižkovým alebo flipovým obalom na telefón, ktorý už zaručuje mechanickú ochranu displeja svojim výklopným krídlom. Ak by ste však svoj tablet chceli ochrániť tou najlepšou dostupnou ochranou, vyberte si temperované sklo. Na Mohsovej stupnici, ktorá meria tvrdosť materiálov, dosahuje takmer na vrchol. Umiestňuje sa na 9 mieste z 10-tich. Vďaka oleofóbnej vrstve váš displej spoľahlivo ochráni pred mastnými odtlačkami, vlhkosťou či špinou. A to zďaleka nie je všetko! Temperované sklo je schopné naviazať na seba aj energiu pádu. Ak sa pádom z vyššej výšky poruší alebo rozbije, nezúfajte. Displej pod ním totiž zostáva kompletne nedotknutý. Jednoducho temperované sklo odplepite a na displej pod ním bez škrabancov nalepte jednoducho nové sklo. 

Skvelý tablet pre celú rodinu

Super AMOLED displej a exkluzívny vzhľad. To sú niektoré z prvkov, ktoré robia Samsung Galaxy Tab S6 10.5 výnimočným. Aj keď patrí k tabletom s vyššou cenou, má skvelú výdrž batérie i dobrý výkon. Tablet je kompaktný, dobre sa drží a pravdepodobne ho tak budete brať všade so sebou. Naviac je vďaka adaptívnej regulácií automatického jasu jeho displej skvele čitateľný aj na ostrom slnku a operuje so svižným Androidom 4.4.2 KitKat s Touch Wizom.