Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4

Obrazovku krásne vyhladia a zjemnia na dotyk, ochránia ju pred poškodením, poškriabaním a dokonca aj úplným rozbitím, lepia sa celým povrchom a minimalizujú tak riziko vzniku vzduchových bublín. Navyše sú veľmi tenké a stopercentne transparentné. Áno, reč je o ochranných fóliách a tvrdených sklách, ktoré by nemali chýbať ani na vašej obrazovke.  

Vyberte si skvelú ochranu obrazovky

Veľmi obľúbeným variantom ochrany displeja tabletov sú flexibilné fólie. Ich pôsobenie postačí na bežné používanie tabletu v domácnosti, keďže je pravdepodobne chránený tvrdšou vrstvou zatváracieho obalu. S ochrannou fóliou sa vyhnete ľahším poškodeniam, prachu, znečisteniu ale aj vlhkosti či mastným odtlačkom, ktoré na displej vášho tabletu číhajú na každom kroku. Fólia navyše pomôže aj s prekrytím niektorých už existujúcich škrabancov tým, že ich vyplní a zanechá povrch krásne zjednotený a opticky vyhladený. Druhým a odolnejším spôsobom ochrany je tvrdené sklo. Po tom siahnite ak s tabletom často cestujete alebo ho využívajú pri hrách vaše deti, ktorých nezbedné rúčky môžu krehké zariadenie často nepekne poškodiť. Tvrdené sklo dosahuje tvrdosť až 9 z 10 stupňov na Mohsovej stupnici tvrdosti a tvrdšie ako toto sklo sú už len diamanty. Preto sa nemusíte báť poškriabania obrazovky ani akéhokoľvek iného pôsobenia ostrých predmetov či dokonca pádov na tvrdé povrchy.   

Rodinný aj pracovný tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4

Ak hľadáte pre seba svoju rodinu dostupný tablet s modernými funkciami a 10,4 – palcovou obrazovkou s rozlíšením 2 000 × 1 200 Px, siahnite po zariadení Samsung Galaxy Tab A7 10.4. Radosť urobí prítomnosť štyroch reproduktorov alebo osemjadrový procesor. Tablet na svojej zadnej strane obsahuje aj základný 8 MPx fotoaparát či 5 MPx selfie kameru na prednej strane. Je ideálnym spoločníkom na všetky pracovné úkony ale aj do domácnosti, kde vám aj vašim deťom zabezpečí jednoduché a pohodlné používanie.