Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo a fólia na tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Ochranné sklo a fólia na tablet sú veľmi užitoční pomocníci, ktorí vám pomôžu maximálne ochrániť váš prístroj a postarajú sa o najdôležitejšiu časť tabletu – displej. Fólia na displej zaisťuje základnú ochranu pred špinou, škrabancami a najrôznejším poškodením. Na Mohsovej stupnici dosahuje tretí stupeň a dokáže vyplniť aj niektoré už existujúce škrabance na displeji. Tvrdená ochranné sklá ponúkajú skutočne vynikajúcu ochranu. Perfektne zabezpečia tablety pred následkami pádu. Ak sa aj stane, že váš tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) spadne, sklo si to „zlízne“ za samotný displej a roztriešti sa zaňho. Displej ostane nedotknutý a bezchybne fungujúci.

Pri aplikácii skla alebo fólie postupujte podľa návodu

Ak neviete ako na to, prečítajte si náš článok na blogu, kde vám radíme, ako správne nalepiť fóliu alebo sklo. Súčasťou balenia temperovaného skla a fólie je vždy návod na ich aplikáciu a obvykle aj sada handričiek, ktorými tablet pripravíte na príchod ochranného prvku. Riaďte sa pokynmi, len tak dosiahnete, že ochranné pomôcky budú na displeji vášho Samsung tabletu dobre sedieť a poskytnú mu dokonalé bezpečie. Tým, že si vyberáte produkt presne pre váš konkrétny tablet, všetky výrezy dokonale korešpondujú s otvormi v tablete Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295).

Ochranné sklá a fólie ponúkajú dokonalý obraz

Fólie aj sklá na displej, ktoré nájdete v ponuke na našej stránke, sú ošetrené oleofóbnou vrstvou. Tá sa postará o to, že na obrazovke nebudú zostávať odtlačky prstov. Nemusíte sa báť, že sklá alebo fólie budú meniť rozlíšenie na vašom displeji. Oba bezpečnostné prvky sú priesvitné, preto ponúkajú rovnaké zobrazovanie farieb i dotykové funkcie, akoby ste ich na tablete ani nemali.