Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Obaly pre Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) je úplně jiný model tabletu.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Na kvalitnú ochranu sa staviť oplatí: Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Displej je jednou z najdôležitejších, ale aj najzraniteľnejších častí vášho tabletu. Zvlášť pokiaľ sa jedná o tablet používaný v rodine s malými deťmi, ktoré sa s ním veľmi rady hrajú a ešte naň nedokážu dať taký pozor, ako dospelí. Bez ochrany displeja sa tak môže stať, že dôjde k rôznym škrabancom, odreninám či dokonca až k rozbitiu displeja. Prečo na tieto udalosti iba nečinne čakať, keď je možné získať istotu s ochranným príslušenstvom? Ochranná fólia či tvrdené sklo vám pomôžu udržať tablet čo najdlhšie v špičkovom stave a tak, aby si zachovával svoju hodnotu. Aj po dvoch je tak možné, že po odlepení ochranného príslušenstva bude váš tablet celkom ako nový. Páči sa vám takáto predstava? Skvelé, poďme vyberať vhodné príslušenstvo!

Galaxy Tab A 10.1 (2019): Ako si vybrať správne ochranné príslušenstvo?

Pri ochranných doplnkoch máte na výber z tvrdených skiel a ochranných fólií. Ochranné sklá dosahujú vysokú tvrdosť až 9. stupňa Mohsovej stupnice tvrdosti, čo predstavuje účinnú ochranu aj pred poškriabaním ostrými predmetmi či pádom z vyššej výšky. Môžete sa tak spoľahnúť, že váš displej ostane v perfektnom stave aj pri extrémnejších podmienkach. Naopak ochranná fólia slúži skôr pri bežnom zaobchádzaní s tabletom, ktorý je už v kvalitnom obale. Dokáže však prekryť aj vrypy či škrabance, ktoré už na displeji sú a tak ho zvýrazní, dodá mu lesk a nebývalý vzhľad práve zakúpeného tabletu. Oba doplnky sú naviac pokryté oleofóbnou vrstvou, vďaka ktorej sa na vašom displeji nebudú držať žiadne nečistoty, prach ani mastné odtlačky prstov.

Tablet Galaxy Tab A 10.1 (2019) do každej rodiny a kancelárie

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) na trhu momentálne nemá konkurenciu. Jedná sa totiž o jediný 10-palcový výkonný tablet, ktorý operuje so systémom Android, má LTE a Full-HD a naviac je dostupný za rozumnú cenu. Pokiaľ teda hľadáte niečo extra v tenkom prevedení s veľmi dobrým displejom a upraveným používateľským prostredím, bude tento model tabletu od Samsungu rozhodne niečo pre vás!