Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy S21 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na Samsung Galaxy S21 Plus

Chcete sa spoľahnúť na skvelý telefón bez kompromisov? Potom je pre vás Samsung Galaxy S21 Plus ako stvorený! Predstavuje jeden z najlepších modelov, aké nájdete na súčasnom trhu. Ak ste do neho svoje financie a dôveru investovali aj vy, iste svoj mobil chcete ochrániť do maximálnej možnej miery. Práve na to slúžia naše ochranné fólie a tvrdené sklá. Zvoľte si teda ten variant, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Vyberte si podľa svojich preferencií

Ako si vybrať dokonalý doplnok práve pre vaše potreby? Tvrdené sklá sú odolnejšou a spoľahlivejšou alternatívou, ktorá vám prinesie maximálne bezpečie nech už sa pohnete kamkoľvek. Nielenže obrazovku ochránia od bežného poškodenia, odretí, nečistôt alebo vrypov, ale majú aj jedinečnú funkciu nadväzovať na seba energiu pádu, pokiaľ vám telefón vykĺzne z ruky na tvrdý povrch. Obrazovke sa tak nič nestane aj keď je možné, že ochranné sklo sa roztriešti na malé kúsky. Najjednoduchším riešením je potom odstrániť poškodené sklo a užívať si naďalej obrazovku bez jediného škrabančeku. Ak si však neprajete investovať do odolného tvrdeného skla, menej nákladnou alternatívou sú ochranné fólie na obrazovku.  Tie sa hodia hlavne pre používateľov s ochrannými obalmi aj pre prednú časť mobilu. Ich veľkou výhodou je ich flexibilita, vďaka ktorej dokážu vyplniť už aj existujúce nerovnosti a displej tak opticky vyhladiť. 

Telefón bez kompromisov? Samsung Galaxy S21 Plus

Vyberáte si telefón a chcete získať len to najlepšie? Potom sa spoľahnite na Samsung Galaxy S21 Plus. Prináša vám 8K video, aké poznáte len z kino plátien, neuveriteľne rýchly čip, fantastické fotoaparáty a taktiež naozaj výkonnú batériu s kapacitou 4 800 mAh, ktorá podrží váš výkon po celý deň. Zanedbateľný nie je ani dokonalý dizajn s modernou farebnosťou, prepracovaný AMOLED 2X displej alebo možnosť 5G pripojenia na sieť. Čo viac si priať, no nie?