Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy S21

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na displej telefónu Samusng Galaxy S21

Smartfón Samsung Galaxy S21 je jedným z najlepších telefónov, ktoré sa dajú nájsť na trhu. Ak ste do neho svoje financie a dôveru investovali aj vy, iste svoj mobil chcete ochrániť do maximálnej možnej miery. Práve na to slúžia naše ochranné fólie a tvrdené sklá. Zabezpečia totiž, aby sa váš displej len tak neoškrel, nerozbil či neobil pri prvom kontakte s ostrým predmetom alebo tvrdým povrchom. Zároveň sú nalepovacie sklá aj fólie veľmi diskrétne, nemenia dizajn vášho telefónu a zachovávajú dotykové aj zobrazovacie vlastnosti obrazovky. Práve preto v ideálnom prípade o pár dní zabudnete, že na svojom displeji ochranu vôbec nosíte. Aj vy však teraz asi premýšľate, ako sa rozhodnúť medzi ochranným sklom a fóliou. 

Vyberte si správny variant

Odolné a prepracované tvrdené sklá sú u nás jednoznačne najvyhľadávanejšou možnosťou, ako chrániť svoju obrazovku. Dosahujú totiž naozaj vysokú tvrdosť, sú odolné aj voči pádom, pri ktorých na seba prenášajú energiu nárazu a displej pod nimi tak ostane bez poškodenia. A nielen to. Odolné sú aj voči pôsobeniu ostrých predmetov ako je napríklad hrot noža alebo kľúčov. Pokiaľ však do ochrany displeja nechcete priveľa investovať alebo používate kryt ochraňujúci aj prednú časť telefónu, bude pre vás iste správnym riešením flexibilná fólia. Tá je natoľko ohybná, že dokáže zakryť už aj existujúce nerovnosti, takže opticky krásne vyhladí váš displej.   

Perfektný smartfón Samusung Galaxy S21

Hľadáte excelentný telefón na prácu, zábavu ale tak, aby skvele vyzeral a zároveň vám ukázal tie najnovšie technológie? Potom stavte na model S21. Modelový rad Galaxy S od Samsungu patrí každoročne k tomu najlepšiemu, čo trh mobilných telefónov ponúka. Aj preto prišiel pri modeli S21 s 8K videom, aké poznáte len z kino plátien, neuveriteľne rýchlym čipom, fantastickými fotoaparátmi a taktiež naozaj výkonnou batériou, ktorá podrží váš výkon po celý deň.