Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy S20 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Každý Samsung displej potrebuje dobrú ochranu

O obrazovke mobilu Samsung Galaxy S20 Plus to platí tiež. Základom ochrany obrazovky sú tvrdené ochranné sklá alebo flexibilné fólie na mobily. K telefónu sú šetrné ale nemajú zľutovanie s ostatnými, aj naozaj ostrými predmetmi, ktoré by mohli vášmu displeju spôsobiť škaredé vrypy či dokonca rozbitie.

Tvrdené ochranné sklá a fólie na Samsung Galaxy S20 Plus

Tvrdené sklá na mobily sú maximom, čo môžete pre displej svojho telefónu urobiť. Sú veľmi tvrdé, ale napriek tomu nenarušia dotykové funkcie, dizajn ani obraz vášho Samsungu. Ochranné sklo má tvrdosť 9H na Mohsovej stupnici. Znamená to, že s týmto doplnkom nepoškodí obrazovku vášho telefónu ani ostrý kovový hrot. Povrch tvrdeného ochranného skla má naviac nano úpravu, ktorá odpudzuje prach aj mastné odtlačky prstov. Ochranné sklá majú len 0,3 mm, sú číre a zaoblené. Po nalepení na obrazovku telefónu rýchlo splynú so zariadením. Ochranné fólie na mobil majú tvrdosť len 3H, preto u nich musíte počítať s nižším stupňom ochrany. Na druhú stranu sú výnimočne flexibilné, a preto ak používate Samsung Galaxy S20 Plus z druhej ruky, môže jeho displej vyzerať opäť celkom ako nový. Ochranné fólie totiž vďaka svojej flexibilite opticky vyplnia už existujúce nerovnosti na displeji a bude sa vám tak zdať krásne vyhladený. Takmer ako nový. Ochranná fólia ochráni váš Samsung Galaxy S20 Plus pred bežnými poškodeniami ako je napríklad poškriabanie v kabelke alebo pri častom pokladaní na stôl.

Vyskúšajte horúci Samsung Galaxy S20 Plus aj vy!

Výrobca Samsung si pre svojich zákazníkov neustále pripravuje nové a nové modely, medzi ktoré sa aktuálne zaradil aj Samsung Galaxy S20 Plus. S krásnym moderným dizajnom, prepracovaným fotoaparátom, rýchlym operačným systémom a batériou s dlhou výdržou je adeptom na ďalší prírastok do vašej smartfón rodiny. Ak ho naviac neochránite len zo zadnej, ale taktiež z prednej strany, bude vám radosť prinášať ešte celé roky.